نسخه چاپی

نجات بانوی باردار كجوری از برف و كولاك

رئیس جمعیت هلال احمر نوشهر از نجات بانوی باردار كجوری از برف و كولاك و انتقال به بیمارستان نوشهر خبر داد.

به گزارش نما، امیرحسین عسگرزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان نوشهر با اشاره به حضور مستمر نیروهای پایگاه امداد و نجات هلال احمر بخش کجور در محورهای مواصلاتی بخش کجور، اظهار کرد: 2 تیم پشتیبانی نیز از هلال احمر نوشهر در شب گذشته برای پوشش حداکثری خدمات و امداد جاده‌ای به بخش کجور اعزام شدند.

وی افزود: نیروهای پایگاه امداد و نجات هلال احمر بخش کجور در ادامه فعالیت‌های خود در برف و بوران، یک بانوی باردار را از روستای «فیروزکلا» به نوشهر منتقل کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر نوشهر تصریح کرد: با وجود مسدود بودن جاده دسترسی به روستای «فیروزکلا» در بخش کجور، نیروهای امدادی خود را به این روستا و منزل بانوی باردار رسانده و پس از طی مسافت 100 کیلومتر به بیمارستان شهید بهشتی نوشهر رساندند.

این مسؤول بیان کرد: با وجود شدت بارش برف در بخش کجور، نیروهای امداد و نجات در محورهای مهم و مواصلاتی بخش کوهستانی کجور به صورت شبانه‌روزی حضور دارند و به خودروهای عبوری گرفتار در خدمات‌رسانی می‌کنند.

عسگرزاده گفت: شماره تماس رایگان 112 به طور شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به مردم است تا بتوانند از خدمات جمعیت هلال احمر در سریع‌ترین زمان ممکن برخوردار شوند.

۱۳۹۵/۹/۴

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...