نسخه چاپی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفتگو با نما :

در 259 شهر صنایع تبدیلی كوچك راه اندازی می شود / گروههای جهادی بسیج در كارخانه های راكد مستقر شده اند

عکس خبري -در 259 شهر صنايع تبديلي کوچک راه اندازي مي شود / گروههاي جهادي بسيج  در کارخانه هاي راکد مستقر شده اند

سردار نقدی گفت : امسال بحث صنایع تبدیلی كوچك را در دستور كار داریم كه یكی الگوی تحقق آفرین در اقتصاد كشور خواهد بود

سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای 5 ساله بسیج در گفتگو با خبرنگار نما در باره عملکرد این سازمان در تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی در کشور گفت : از همان آغاز ابلاغ این سیاستها از سوی رهبر انقلاب بسیجی ها خودشان را اماده کردند کارهای از دستشان بر می آید را لیست کنند تا در آن جهت برنامه ریزی انجام دهند.
بسیجی ها بر این اساس وارد میدان عمل شدند و در چندین محور ایجاد واحدهای تولیدی مواد غذایی را آغاز کردند که گزارش آن به مردم داده شده است .
سردار نقدی با اشاره به اینکه سازمان بسیج به دنبال تاکیداتی که رهبر انقلاب در خصوص ایجاد صنایع تبدیلی کوچک داشته اند وارد این عرصه شده است ادامه داد : امسال بحث صنایع تبدیلی کوچک را در دستور کار داریم که یکی الگوی تحقق آفرین در اقتصاد کشور خواهد بود با 259 شهر هماهنگی های لازم انجام شده با حضور مسئولان شهرها ، باغداران ،اصناف ،جهاد کشاورزی تفاهم نامه امضا کردیم برای توسعه صنایع تبدیل کوچک روستایی و ابزار آن هم ایجاد شده است برای در دسترس بودن برای روستائیان کشور ،این کار بزرگی که امسال آغاز شده است.
همچنین گروههای مهندسین صنعتی گروههای جهادی را تاسیس کردند از کارخانه های راکد و در حال رکورد و تعطیلی بازدید می کنند با مهندسینی که دارند و بدون هیچ مزد و دستمزدی برای ایجاد رونق دوباره به آنها کمک می کنند.
آنها وساطت می کنند بین کارخانه ها و بانکها بین دولت و کارخانه های نیمه تعطیل و طرف های قرارداد با کارخانه ها را مجاب به ادامه کمک و ارائه تسهیلات می کنند .
میدان های اصلی که امروز بسیج سازندگی و مهندسین کشاورزی مشغول آن هستند بحث بسیج همگام با کشاورزان است که بحث علمی کردن کشاورزی است که قصد داریم با کمک برای بهینه کردن کشاورزی افزایش میزان بهره وری را در این صنعت شاهد باشیم.

۱۳۹۵/۹/۱۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...