نسخه چاپی

جزئیات حادثه مرگبار روستای جهان‌آباد فهرج

رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج از قتل 10 نفر از اهالی یك خانواده و همسایگانش در روستای جهان‌آباد از توابع شهرستان فهرج در شرق استان كرمان خبر داد و گفت: در این رابطه چهار نفر مجروح و در بیمارستان پاستور بم بستری هستند.

به گزارش نما به نقل از ایسنا، «ابوذر داوریان» در تشریح این حادثه هولناک اظهار کرد: دستورات قضائی لازم برای دستگیری قاتل صادر شده است و رسیدگی به این پرونده باجدیت در دستور کار دستگاه قضائی قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: انگیزه و علت اصلی این جنایت اختلافات خانوادگی بوده است که قاتل با همسر و خانواده همسرش داشته است.

داوریان تصریح کرد: قاتل «ش . ن» جوانی 26 ساله و دارای سابقه کیفری می‌باشد و از یکسال و نیم قبل با شخصی به نام «ر. د» ازدواج می‌کند و از ابتدای زندگی مشترک با همسرش دچار اختلافات متعدد زناشویی بوده است.

رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج افزود: قاتل حوالی ساعت 17 الی 18 مورخه دوم دی‌ماه با مراجعه به درب منزل پدر همسرش که دختر خاله وی نیز بوده است اقدام به تیراندازی به سمت درب منزل و قتل پدر همسرش می‌کند.

این مقام قضائی ادامه داد: قاتل سپس به داخل منزل می‌رود و همه افراد داخل خانه به غیر از همسرش را به گلوله می‌بندد که متأسفانه با توجه به این‌که شماری از همسایگان نیز برای عیادت یک بیمار در داخل خانه بوده‌اند آمار کشته‌ها افزایش یافته است.

رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج یادآور شد: در این حادثه تلخ متأسفانه 10 نفر از جمله پدر، مادر، تعدادی از فرزندان و همسایگان خانواده به قتل می‌رسند و 4 نفر برای درمان به بیمارستان پاستور بم اعزام شده‌اند.

این مقام قضائی یادآور شد: همه مطالب مطرح شده در این خصوص در فضای مجازی به غیر از مطالب فوق نادرست است.

۱۳۹۵/۱۰/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...