نسخه چاپی

آغاز طرح نوروزی پلیس از 25 اسفند ماه

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از كاهش 6 درصدی جان باختگان حوادث ترافیكی در طرح زمستانه امسال نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش نما به نقل از ایسنا: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از کاهش 6 درصدی جان باختگان حوادث ترافیکی در طرح زمستانه امسال نسبت به سال گذشته خبر داد.

سردار تقی مهری در جلسه هماهنگی اجرای طرح‌های ترافیکی که صبح امروز در شهرک آزمایش برگزار شد سخنانش را با تسلیت برای شهادت آتش نشانان در حادثه ساختمان پلاسکو آغاز کرد و گفت: در این جلسه پیشنهادات خوبی از سوی حاضرین مطرح شد و من درخواست می‌کنم که اگر پیشنهادات دیگری هم برای اجرای بهتر این طرح‌ها وجود دارد آن را مطرح کنند.

مهری با بیان اینکه دو طرح ترافیکی 22 بهمن و طرح نوروزی را پیش رو داریم اظهار کرد: تمامی دستگاه‌ها باید تلاش کنند تا در این ایام طرح‌های خود را اجرا کرده و با تمام امکانات و توان حضور داشته باشند.

وی با اشاره به اجرای طرح زمستانه ادامه داد: طرح زمستانه از 17 آذرماه آغاز شده و همچنان ادامه دارد و خوشبختانه باید بگویم که از ابتدای آغاز این طرح تا ابتدای بهمن ماه جانباختگان حوادث ترافیکی نسبت به مدت مشابه پارسال 6 درصد کاهش داشته است.

رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه در اجرای طرح زمستانه امسال در راه مانده نداشتیم گفت: تنها در چند روز گذشته در جاده چالوس و چند جاده ریزش بهمن وجود داشت که بلافاصله نسبت به تخلیه خودروها و بازگشایی مسیر اقدام شد.

آغاز طرح نوروزی از 25 اسفند

سردار مهری با بیان اینکه طرح نوروزی پلیس راهور و دیگر دستگاه‌ها از 25 اسفند ماه امسال آغاز شده و تا 15 فروردین سال 96 ادامه خواهد داشت تصریح کرد: در این ایام تمامی دستگاه‌ها از جمله اورژانس، هلال احمر، راهداری، امدادخودروها و ... در کنار پلیس حضور خواهند داشت و البته با توجه به حجم سفرها احتمال تمدید این طرح وجود خواهد داشت.

رئیس پلیس راهور ناجا ادامه داد: در نوروز 96 علاوه بر اقدامات عملیاتی پیش بینی‌هایی برای انجام اقدامات فرهنگی و اجرایی نیز شده تا بتوانیم به سمتی حرکت کنیم که سبب ارتقای فرهنگ ترافیک شویم.

وی به آمار تصادفات رانندگی در آذرماه نیز اشاره کرد و افزود: در آذرماه امسال شاهد کاهش 8 درصدی تصادفات فوتی و جانباختگان نسبت به سال گذشته بودیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به طرح نوروزی افزود: شهرهای ما در ایام نوروز به دو دسته مسافر پذیر و مسافر فرست تقسیم می‌شوند که در شهرهای مسافرپذیر پلیس ترافیک شهری تمهیدات ویژه‌ای را خواهد داشت و در تهران نیز گرچه شهری مسافر فرست است اما تدابیر ترافیکی ویژه‌ای را در آن پیش بینی کرده‌ایم.

۱۳۹۵/۱۱/۱۰

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...