نسخه چاپی

منصور هادی حین فرار از یمن دچار اشتباه مرگباری شد

رییس جمهور فراری یمن درباره اشتباهی سخن گفت كه می توانست در سال 2015 حین خروج از عدن به سوی عمان، باعث مرگ وی شود.

به گزارش نما به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان : رییس جمهور فراری یمن درباره اشتباهی سخن گفت که می توانست در سال 2015 حین خروج از عدن به سوی عمان، باعث مرگ وی شود.

عبد ربه منصور هادی -- رییس جمهور فراری یمن -- درباره اشتباهی سخن گفت که می توانست در سال 2015 حین خروج از عدن به سوی عمان، باعث مرگ وی شود.

هادی در گفت و گو با روزنامه "الریاض" چاپ عربستان مدعی شد: از میان 7 لشکر که همه از شمال کشور بودند عبور کردم اما مرا ندیدند، نمی دانستند من چه کسی هستم، اما اشتباهی مرتکب شدم که چیزی نمانده بود جانم را از دست بدهم.

وی افزود: وقتی در مسیر المکلا بودم با استاندار حضرموت تمام گرفته و به او گفتم که ما داریم نزد شما می آییم، قصر ریاست جمهوری را آماده کن.

هادی تصریح کرد: اما نیروهای متخاصم (انصار الله) این مکالمه را ردیابی کرده و به واحدهای خود ابلاغ کردند که من در راه هستم، پس از آن تلفن را بستیم و تا ساعت یک بامداد پیاده راه رفتیم.

وی ادعا کرد وقتی راه قصر را گم کردیم، با استاندار تماس گرفتم تا از او راه را بپرسم اما گفت که به قصر نزدیک نشوید چون آن را محاصره کرده و خبر آمدنتان را دارند.

هادی که مورد حمایت عربستان است این گفتگو را در شرایطی با روزنامۀ الریاض عربستان انجام داده است که امروز دومین سالگرد آغاز تجاوز عربستان به یمن است.

۱۳۹۶/۱/۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...