نسخه چاپی

ستاره پرسپولیس برای دومین بار آقای گل می‌شود؟

مهدی طارمی با گلزنی برابر پیكان فعلا و با یك بازی بیشتر به تنهایی در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار گرفته است.

به گزارش نما به نقل از خبرآنلاین؛ پرسپولیس موفق شد یکی از حساس ترین بازی های فصل خود را با برتری پشت سر بگذارد و تا حد زیادی به قهرمانی نزدیک شود.مهدی طارمی زننده گل دوم سرخپوشان در این دیدار بود.او با این گل یک تنه و البته پیش از دیدار فولاد خوزستان و سپاهان به صدر جدول گلزنان صعود کرد.

طارمی پیش از این دیدار با ساسان انصاری به صورت مشترک آقای گل بود و حالا با یک بازی بیشتر، بالاتر از گلزن فولاد قرار گرفته است. البته محمد قاضی هم ۱۰ گله است و بازی هفته ۲۶ این تیم نیز باقی مانده ولی بعید است او بتواند به سه گلزن بالای جدول گلزنان برسد. البته در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و احتمال دارد او با یک هت تریک و یک دبل در دو بازی آینده از رقبایش سبقت هم بگیرد. باید منتظر ماند و دید در این رقابت، کدام مهاجم عنوان آقای گلی را به نام خود می کند.

این آقای گلی بیش از هر كسی می تواند برای مهدی طارمی شیرین باشد چراكه او سابقه یك آقای گلی دارد و اگر امسال هم به این عنوان برسد، به افتخاری بزرگ دست پیدا خواهد كرد چراكه كمتر مهاجمی در ایران بوده كه بتواند دو دوره متوالی آقای گل شود. از طرفی طارمی درصورت آقای گلی می تواند جواب خوبی به منتقدانش بدهد ثابت كند كه اگر یك دوره آقای گل شده، شانسی نبوده است. ضمن اینكه هواداران تیم های رقیب كه معتقدند طارمی بسیاری از گل های خود را از روی نقطه پنالتی زده و اگر این پنالتی ها نبود آقای گل نمی شد، دیگر نمی توانند به راحتی او را به جای آقای گل، آقای پنالتی خطاب كنند.

۱۳۹۶/۱/۱۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...