نسخه چاپی

سیدجلال:می‌خواهم دستیار برانكو در پرسپولیس شوم

به گزارش نما - ورزش سه نوشت:مدافع باتجربه سرخپوشان بعد از تمدید قرارداد خود با این تیم برای دو فصل بعد، از رویاهای بزرگ خودش می‌گوید؛دستیاری برانکو ایوانکوویچ و البته بالا بردن جام قهرمانی در فصل بعدی.
سیدجلال حسینی بعد از بازی حساس برابر الریان قطر با توجه به پیشنهاد پرسپولیس راهی باشگاه شد تا بعد از مذاکره با مسوولان این تیم قرارداد خود را تمدید کند. توافقات صورت گرفت و اکنون شماره چهار این تیم به مدت دو فصل دیگر همراه پرسپولیس خواهد بود. مدافعی که در سن 35 سالگی رویاهای بزرگی در سر می‌پروراند. او که در این فصل می‌تواند پنجمین قهرمانی لیگ را جشن بگیرد به دنبال قهرمانی ششم خود است. برای اویی که در یک سوم جشن‌های قهرمانی لیگ برتر حاضر بوده شاید این رویا چندان بزرگ نباشد.

سیدجلال حسینی در خصوص تمدید قرار خود می‌گوید: صحبت‌های اولیه را که انجام داده بودیم. با خود آقای برانکو هم صحبت کرده بودیم. دوست داشتم با پرسپولیس ادامه بدهم. آقای برانکو هم که لطف داشتند، فقط منتظر یک زمان مناسب بودیم که پیش آمد. خیلی خوشحالم و امیدوارم در این مدت دو سال باز هم بتوانیم با پرسپولیس قهرمان بشویم و آن را به هواداران تقدیم کنیم.

مدافع ملی‌پوش پرسپولیس که اکنون در آستانه و انتظار پنجمین قهرمانی خود در لیگ برتر است در خصوص تمدید قراردادی که او را امیدوار به بی‌رقیبی در فوتبال ایران با کسب شش جام می‌کند گفت: چهار جام گرفته‌ام و این پنجمین بار است. جام ششم؟ امیدوارم به بیشتر از پنج جام برسیم. این پرسپولیس و این هواداران لیاقتش را دارند.

سیدجلال حسینی در خصوص بازگشتش به ترکیب پرسپولیس و اعتماد برانکو ایوانکوویچ به او که با پیشنهاد حضورش به عنوان دستیار نیز همراه شده گفت: چنین اتفاقی باعث خوشحالی من است. به هر حال او یک مربی با تجربه است. همه بچه‌ها از تجربه او استفاده می‌کنند. امسال شاهد ثمر دادن تجربه و تخصص او بودیم. ما از نزدیک می‌بینیم که او تمام تلاش و کوشش خودش را برای موفقیت تیم به کار می‌گیرد تا تیم را در چنین مسیری قرار بدهد. پرسپولیس الان یک تیم پر قدرت است. بچه‌ها یاد گرفته‌اند که چگونه در مسیری پرقدرت حرکت کنند.

وی در خصوص هدف این فصل باشگاه و شانس عبور از رکورد رویایی سپاهان گفت: خیلی خوشحال هستم در تیمی حضور دارم که پر قدرت و زیبا بازی می‌کند. پرسپولیس بسیار هجومی است ولی ما اهداف بزرگتری هم داریم که به حق هم هست. باید در آسیا صعود کنیم و به قهرمانی فکر می‌کنیم. خوشحالیم که قهرمانی مقتدرانه لیگ را هم به کسانی هدیه می‌کنیم که در همه حال ما را حمایت کردند. باید به اهداف بزرگ هم برسیم.

کاپیتان سرخپوشان در خصوص این مساله که کسب قهرمانی زودهنگام می‌تواند باعث افت انگیزه آنها شود و در این راه شرایط تیم‌هایی که نگاه به بازی این تیم در هفته‌های پایانی دارند سخت خواهد شد، گفت: وقتی دنبال هدف‌های بزرگتر باشیم، چنین اتفاقی روی نمی‌دهد. فکر نمی‌کنم شما بتوانید پرسپولیس را در حال افت ببینید. بازی با ماشین‌سازی برای ما خیلی اهمیت دارد ولی الان فقط به قهرمانی در لیگ برتر فکر نمی‌کنیم، ما به طرفداران خودمان فکر می‌کنیم و تا بازی و دقیقه آخر می‌جنگیم. اگر گاهی دچار مشکل می‌شویم برای این است که حریفان برابر ما بسته و دفاعی بازی می‌کنند.

شماره 4 سرخپوشان در خصوص شرایط سخت این تیم در لیگ قهرمانان اینطور توضیح می‌دهد: تحت هیچ شرایطی گروه ما را نمی‌توان با هیچ گروه دیگری در غرب آسیا مقایسه کرد.الهلال همیشه در حال برنامه‌ریزی و سرمایه‎گذاری است. الریان را نیز همه دیدند. آنها 18 بازیکن خارجی دارند. الوحده هم تیم کوچکی نیست و این سه در کنار تیم پر سابقه‌ای مثل پرسپولیس قرار گرفتند. این چهار تیم در هر گروه دیگری بودند، عرصه را بر دیگران سخت می‌کردند. ما اگر بازی با الریان را می‌بردیم صعود را قطعی می‌کردیم ولی در هر دو بازی قربانی داوری شدیم.

سیدجلال حسینی درباره این مساله که عملکرد نه چندان موفق آنها باعث شده تا نسبت به دیگر نمایندگان ایران اکنون شرایط بدتر داشته باشند و قهرمانی‌شان تحت الشعاع این اتفاق قرار داشته باشد گفت: شما نمی‌توانید در حال حاضر هیچ تیمی در ایران را با پرسپولیس مقایسه کنید. این واقعیت قابل کتمان نیست. در آسیا هم شرایط خاصی پیش آمد. الریان در تهران جسارت حمله نداشت و ضد فوتبال بازی کرد. در بازی رفت هم از آنها جلو بودیم اما داور جریان بازی را عوض کرد. نه در ایران، بلکه در آسیا هم کمتر تیمی مثل پرسپولیس بازی می‌کند. ما با تلاش زیاد در هر بازی موقعیت‌های زیادی ایجاد می‌کنیم و به امید خدا ثمره آن را در لیگ قهرمانان هم خواهیم دید.

او که در دیدار برابر الریان با توجه به دریافت کارت بازی با الهلال را از دست داد، درباره غیبت تاثیرگذارش گفت: قطعا قرار نیست بازی آسانی داشته باشیم ولی پرسپولیس بدون من هم برده است. در بازی با نفت پنج بازیکن را نداشتیم، بچه‌ها بدون من و سروش هم از پس الهلال بر می‌آیند و می‌توانیم به پیروزی برسیم. البته من هم به عمان می‌روم تا کنار بچه‌ها باشم.

کاپیتان سرخپوشان در پایان این گفتگو در واکنش به اتفاقاتی که باعث شد مهدی طارمی بعد از هدر دادن پنالتی حساس تیمش تحت فشار قرار داشته باشد گفت: او از این مرحله می‌گذرد و برای بازی بعد آماده خواهد شد. او چه برای ما و چه برای تیم ملی گل‌های سه امتیازی مهمی زده است. او خیلی تلاش می‌کند و این تلاش را بیشتر کرده و به امید خدا به هدفی که می‌خواهیم برسیم. فقط از هواداران درخواست می‌کنیم مثل همیشه پشت تیم باشند. ما با نیروی آنها می‌توانیم از این شرایط سخت عبور کنیم.

۱۳۹۶/۱/۲۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...