نسخه چاپی

میرسلیم: دولت نباید مانع تولیدكنندگان شود

عکس خبري -ميرسليم: دولت نبايد مانع توليدکنندگان شود

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: مشكلات در حوزه اقتصاد و تولید، به خاطر نبود مدیریت است.

به گزارش نما به نقل از ایسنا، سیدمصطفی میرسلیم صبح امروز (دوشنبه) با سفر به استان قم ضمن بازدید از مجتمع صنعتی شکوهیه شهر قم در جمع کارگران این مجتمع اظهار کرد: امسال روز چهارم شعبان با روز کارگر مقارن شده است. حضرت عباس(ع) کاری بر مبنای ایمان، تقوا، عشق، وفاداری، صمیمیت و عقل انجام داد.

وی افزود: ما امروز چیزی برای پیشرفت کم نداریم و اگر مشکلی در حوزه اقتصاد و تولید پیدا کردیم بخاطر نبود مدیریت است. وقتی جایی سرمایه گذاری شده است و استعدادهایی مشغول فعالیت هستند، دولت نباید مانعی برای آن ایجاد کند.

نامزد حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه امروز معنا ندارد مهندس و کارگر مهاجرت کند و به پیشرفت صنایع خارجی ها کمک کند خاطرنشان کرد: قابلیت ها و امکانات خدادادی ما اصلا قابل مقایسه با کشورهای اطرافمان نیست. ما درکشورمان نیروی انسانی خوبی داریم ولی متاسفانه شاهد این هستیم که کالای ترکیه ای از مرز بازرگان وارد کشور میشود؛ این جز سومدیریت چیزی دیگری نیست.

میرسلیم با بیان اینکه ما باید بگونه تولید و صنایع را مدیریت کنیم که هیچ تحریمی نتواند ما را تهدید کند، افزود: ما می‌توانیم با مدیدیرت صحیح، هم نیاز داخلی را تامین کنیم و هم صادرات داشته باشیم.

نامزد حزب موتلفه اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: ما نیازمند آمریکا نیستیم زیرا آنها باید قدر ما را بدانند. امروز ایرانیان به صلح و امنیت جهانی کمک زیادی می کنند.

وی همچنین با اشاره ضرورت موضوع کیفیت در تولید، ‌ گفت: ما ضمن کمیت کار و تولید باید به کیفیت هم توجه کنیم زیرا در این شرایط در رقابت با سایر کشورها کم می آوریم. ما باید نسبت به کیفیت تولید تعصب داشته باشیم چراکه رتبه جهانی ما به کیفیت مربوط است.

میرسلیم تاکید کرد: ارزش انسان به کار و کیفیتی است که انجام میدهد بنابراین اگر شما کارگران کارتان را قربه الی الله انجام دهید عین عبادت و نماز برای شما حساب می‌شود.

وی با بیان اینکه پیشنهادات کارگران می‌تواند به کیفیت تولید کمک کند، گفت: در این شرایط کارخانه‌ای زنده و پیشرو خواهیم داشت چراکه فکر زنده باعث پیشرفت خواهد شد و سطح کیفیت و بهره وری افزایش خواهد یافت.

۱۳۹۶/۲/۱۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...