نسخه چاپی

حضور مردم در انتخابات تامین‌كننده امنیت كشور

رئیس هیئت موسس و هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی تاكید كرد: حضور مردم در پای صندوق‌های رای تامین‌كننده عزت، عظمت، امنیت و استقلال كشور است.

به گزارش نما به نقل از تسنیم، علی‌اکبر ولایتی رئیس هیئت موسس و هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی با دعوت از مردم ایران برای حضور در پای صندوق‌های رای، انتخابات را تامین کننده عزت، عظمت، امنیت و استقلال کشور دانست.
متن پیام ولایتی به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ایران اسلامی در آستانه انتخابی دیگر برای تامین عزت، عظمت، امنیت و استقلال خود قرار گرفته تا بار دیگر نماد مردم سالاری دینی را با شکوه هر چه بیشتر در برابر چشمان جهانیان به منصه ظهور رساند و با شرکت همه مردم بزرگوار ایران در انتخابات ریاست جمهوری، برگ زرین و زیبای دیگری را در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی بر جای گذارند.
رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) به عنوان معمار این نظام مقدس، همواره بر نقش رای مردم در اداره کشور تاکید فرمودند و حضور در پای صندوق رای را واجب می دانستند و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نیز این حضور را مظهر مردم باوری، حق و تکلیف، موجب ناکامی دشمنان و دخالت در تعیین سرنوشت کشور اعلام فرمودند؛ لذا مردم شریف ایران با حضور خود در این تکلیف بزرگ و مهم ، بار دیگر گام مستحکمی را برای پیشرفت، توسعه و اعتلای کشور برخواهند داشت.
انتخابات، نماد مشارکت مردم برای تصمیم گیری در تمام شئون اداره کشور است و مردم این سرزمین با حضور خود در پای صندوق‌های رای امنیت، اقتدار، آرامش، قوام، توسعه و پیشرفت را که در سایه مجاهدت‌ها و رشادت‌های شهدای گرانقدر و ایثارگران عزیز محقق شده و با پشتوانه مردمی، رهبری داهیانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و تلاش خدمتگزاران به نظام ادامه یافته است، تضمین خواهند کرد و این مسیر روشن و نورانی را با افتخار ادامه خواهند داد .
اینجانب از همه مردم عزیز و بزرگوار ایران برای حضور در پای صندوق‌های رأی دعوت کرده و یقین دارم که بار دیگر این حضور، عاملی برای وحدت و انسجام در جهت توسعه و پیشرفت روزافزون ایران اسلامی خواهد بود.
ثبت: ۱۳۹۶/۲/۲۸

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: