نسخه چاپی

وزارت خارجه تضمین های لازم را برای مراسم حج از عربستان اخذ كند

عضو كمیسیون امنیت ملی گفت: به سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری و وزارت خارجه درخصوص حج تذكر می دهم، ما تضمینات لازم را باید حتما اخذ كنیم تا عزت و سلامت و امنیت حاجیان حفظ شود.

به گزارش نما به نقل از مهر، در پایان جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی، مصطفی کواکبیان نماینده تهران در تذکر شفاهی گفت: می فروشی گفت کالایم می است، رونق بازار من ساز و نی است، من خمینی دوست می دارم که او، هم خم است و هم می است هم نی است، سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) را تسلیت عرض می کنم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: براساس بند ۱۱ ماده ۲۴ آیین نامه داخلی مجلس، آقای رئیس قبل از شروع جلسه رسمی توصیه کردند که زحماتی که برای توافق فراکسیون کشیده شده است، همه به آن پایبند باشند.

وی ادامه داد: اصلاح طلبان مجلس پایبندترین گروه هایی بودند که به لیست مشترک رأی دادند، اما از فراکسیون زنان و اهل تسنن متاسفانه بعضی از دوستان کم لطفی کرده و رعایت نکردند و برخی از اعضا را در هیات رئیسه از دست دادیم. امیدوارم در توافقات بعد، همه ما "اوفو به عهدکم" پایبند باشیم.

کواکبیان در ادامه تصریح کرد: به سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری و وزارت خارجه درخصوص حج تذکر می دهم، ما تضمینات لازم را باید حتما اخذ کنیم تا عزت و سلامت و امنیت حاجیان ما حفظ شود. اخیراً نیز باز اتهام بیجا زدند که سفیر عربستان را ایرانی ها ترور کرده اند، بنابراین خواهشمندم که دستگاه های ذی ربط حتما رعایت کنند.

۱۳۹۶/۳/۱۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: