نسخه چاپی

قاتل ستایش به اتهام تجاوز هم محاكمه می شود

به گزارش نما - ایران نوشت: رئیس شعبه هفتم دادگاه کیفری استان تهران گفت: قاتل ستایش- دختربچه افغان- که حکم قصاص‌اش در شعبه ۳۲ دیوان عالی کشورتأیید شده است، بزودی به اتهام تعرض شیطانی به دخترک نیز تحت محاکمه قرار می‌گیرد.

قاضی امین مقدم زهرا با اشاره به اعلام نظر دیوان عالی کشور در رابطه با حکم صادره در پرونده قتل ستایش قریشی گفت: شعبه ۳۲ دیوان عالی کشور حکم دادگاه کیفری یک استان تهران را در خصوص قصاص قاتل ستایش تأیید کرده است. با این حال وی به اتهام تجاوز به دختر 6 ساله نیز تحت محاکمه قرار می‌گیرد.

به گفته وی، ستایش قریشی، کودک ۶ ساله و از مهاجران افغان تبار مقیم ایران که ساکن شهرستان ورامین بود روز یکشنبه ۲۱ فروردین سال 95 هنگامی که برای بازی به بیرون از خانه رفته بود، به شکل مرموزی گم شد. تا اینکه پس از چند روز راز قتل دختربچه فاش شد و پسر ۱۷ ساله همسایه، اعتراف کرد پس از تعرض، دختربچه را به قتل رسانده و جسدش را با اسید سوزانده است.

وی افزود: دیوان عالی کشور برای هر دو عنوان اتهامی امیرحسین، حکم صادره را تأیید کرده است. قاتل ستایش از سوی دادگاه کیفری یک استان تهران به اتهام ارتکاب قتل به قصاص، به خاطرتجاوز به عنف به اعدام وبه اتهام جنایت بر میت به پرداخت دیه محکوم شده است.

۱۳۹۶/۳/۱۳

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...