نسخه چاپی

۱۶۵ مورد انحراف وزارت كار از بودجه سال ۹۴

سخنگوی كمیسیون بهداشت و درمان مجلس ازاستماع گزارش دیوان محاسبات در مورد تفریغ بودجه سال ۹۴ وزارت كار ، خبر داد و گفت كه طبق این گزارش وزارت كار ۱۶۵ مورد انحراف از اجرای بودجه در سال ۹۴ داشته است.

به گزارش نما ، محمد نعیم امینی فرد در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص جلسه امروز کمیسیون بهداشت ، گفت:‌ با وجودی که استماع گزارش دیوان محاسبات درباره گزارش تفریغ بودجه ۹۴ وزارت کار و سازمان های وابسته در دستور کار کمیسیون قرار داشت اما مسئولان این وزارت خانه عنوان کردند که به دلیل در اختیار نداشتن گزارش جوابی برای کمیسیون ندارند . قرار شد این دستگاه جوابیه ای را به هیأت رئیسه کمیسیون ارائه کند تا مورد بررسی قرار گیرد.

به گفته وی، طبق گزارش تفریغ بودجه وزارت کار ، ۱۶۵ مورد انحراف در اجرای بودجه داشته است که به صورت دقیق تر بعد از ارائه جوابیه وزارت کار می توان در مورد آن نظر داد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت همچنین با اشاره به حضور سه نفر از اساتید دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای بررسی موضوع لایف به معنای زندگی با مدیکالیزیشن گفت:‌ این مفهوم بدان معنا است که باید برخی مسائل به شکل پزشکی و اجتماعی دیده شود، بدان معنا بسیاری از بیماران را می توان با درمان های جایگزین پوشش داد و هزینه های تحمیل شده بر نظام سلامت را کاهش داد؛ موضوعی که با حرکت سمت سیستم ارجاع و درمان های جایگزین و طب سنتی شدنی است.

۱۳۹۶/۳/۱۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...