نسخه چاپی

قتل به‌ خاطر یك شیشه عطر!

مرد جوانی كه در جریان درگیری به خاطر یك شیشه عطر، برادر زنش را با كارد میوه خوری كشته بود صبح دیروز به اتهام قتل عمد در شعبه چهارم دادگاه كیفری استان تهران محاكمه شد.

به گزارش نما به نقل از روزنامه ایران: مرد جوانی که در جریان درگیری به خاطر یک شیشه عطر، برادر زنش را با کارد میوه خوری کشته بود صبح دیروز به اتهام قتل عمد در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

این جنایت حدود دو سال پیش در خیابان ابوسعید تهران رخ داد و پسر جوانی به‌نام حمید 24 ساله با خونریزی شدید به بیمارستان منتقل شد اما ساعتی بعد جان سپرد و ضارب که در همان لحظات اولیه خود را به پلیس معرفی کرده بود تحت بازجویی قرار گرفت.وی گفت: «برادر زنم به خودش ادکلن می‌زد که به خاطر فرزند شیر خواره‌ام از او خواستم این کار را انجام ندهد چون برای بچه ضرر داشت.

ولی او ناراحت شد و شیشه ادکلن را پرت کرد که به همین خاطر با همسرم به مشاجره پرداختیم. از طرف دیگر مادر زنم در تماس تلفنی مرا به همین علت سرزنش کرد. در حالی که با همسرم مشاجره داشتم برادر زنم از راه رسید و با هم درگیر شدیم. اما در جریان درگیری نمی‌دانم چه شد که با چاقوی میوه خوری او را زخمی کردم اما اصلاً قصد کشتنش را نداشتم.» با اعتراف‌های مرد جوان صبح دیروز محاکمه وی به اتهام قتل عمد در شعبه چهارم دادگاه کیفری به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور قاضی محمود کیخوا -مستشار دادگاه- تشکیل جلسه داد.

در آغاز جلسه اولیای دم خواستار قصاص دامادشان شدند. در ادامه متهم پای میز محاکمه ایستاد و در دفاع از خود گفت: «من عصبانی بودم آنقدر با هم گلاویز شده بودیم که اختیار از کف داده بودم اما قسم می‌خورم که هیچ انگیزه‌ای برای قتل برادر زنم نداشتم.»در پایان محاکمه، قضات پایان جلسه را اعلام کردند و وارد شور شدند تا درباره متهم به قتل تصمیم بگیرند.

۱۳۹۶/۵/۲۶

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...