نسخه چاپی

انتقاد تند از امیر تتلو در یك برنامه تلویزیونی

به گزارش نما به نقل از - باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: آرش ظلی‌پور در برنامه «من و شما» از سخنان امیر تتلو درباره محمدرضا شجریان انتقاد کرد.

بهنام بانی خواننده پاپ كه براي دومين بار در برنامه «من و شما» حاضر شده بود در ابتدای صحبت هایش از قضاوت های بی‌جهت منتقدان گلایه کرد و خطاب به آرش ظلی پور گفت: این روزها يكي از آرزوهای من اين است كه دست از قضاوت برداريم. من اعتقاد دارم هيچوقت هيچ موفقيتی بی دليل نيست و زمانی كه يك موزيك شنیده می شود نمی توان گفت اين اتفاق از روی شانس است, چون حتما فكر و تلاشي پشت آن بوده است.

او افزود: اينكه عده ای می گويند بهنام باني بخاطر سبيل معروف شده خيلی بي معرفتي است ؛ من از این حرف ناراحت شدم. به لطف خدا و حمايت مردم صاحب موفقيت شدم اما من هم برای رسيدن به اين جايگاه سالها تلاش كرده ام. این روزها را در نوجوانی و ابتدای جوانی برای خودم می‌دیدم، در دوران دانشجویی و در سن ١٨ سالگی در شهر شاهرود كنسرت ميگذاشتم و از ١٩ سالگی فكر می كردم يك ماه ديگر معروف می شوم.

او در ادامه در پاسخ به اين سوال كه آيا از همکاران شناخته شده خود نیز کسی بوده که بخواهد زیر آب او را بزند یا در کارش مانع شود، بیان کرد: عده زيادی بودند كه زير آب من را زدند اما من در جايگاهي نيستم كه بخواهم آنها را ببخشم یا نبخشم. آرزوی من اين است كه خداوند لياقت داشتن عزتی كه به من داده است را بدهد؛ من تا به اين لحظه و در اين 40 روز، 44 كنسرت رفته ام و اين يك اتفاق فوق العاده برای من است.

در ادامه آرش ظلي پور پرسيد كه چرا خوانندگان ما پشتِ يكديگر نيستند و به نوعي به هم حسادت می‌ورزند و از هم حمایت نمی کنند که باني پاسخ داد: حرفتان درست است و باورتان نمیشود من شنیده ام که مثلا فلان خواننده می گويد نكند اگر من به كنسرت فلان خواننده بروم فكر كند خبري است! خب اين حرف يعني چه؟ ما بايد پشت هم باشیم و از هم حمايت كنيم؛ چون ما در همین كنسرت ها می توانیم تجربه كسب كنيم. البته همه شبیه هم نیستند؛ من شب قبل با مهدي يراحي عزيز صحبت ميكردم و به او گفتم لذت بردم كه تو اين چنين از من تعريف كردی؛ تو پيشكسوت من هستی و این کار خیلی جذاب بود.

اما در بخش پایانی و در ادامه بحث قبل ظلی پور با انتقاد تند از امیر تتلو که چند روز پیش در گفتگویی اینترنتی به محمدرضا شجریان توهین کرده بود، گفت: استاد شجریان من از شما عذر میخواهم؛ شما اسطوره این کشور هستید اما روی صحبتم با این جوان است که به هیچ جایگاهی هم نرسیده؛ تا کجا میخواهی به منفور شدن ادامه دهی؟

بهنام بانی هم با اظهار تاسف درباره این موضوع عنوان کرد: من تا می توانم از هم صنفان خودم حمايت میکنم و حرف آخرم این است که در هیچ کاری هرگز نااميد نشويد كه نااميدی برابر مرگ است.

۱۳۹۶/۹/۱۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: