نسخه چاپی

حجازی مربی نفت می‌شود؟

با خداحافظی درخشان از بازیكنان نفت به دلیل شرایط بحرانی این باشگاه، حالا صحبت از نشستن یك مربی جوان به جای او شنیده می‌شود.

به گزارش نما، در پی مشکلات متعدد باشگاه نفت، حمید درخشان سرمربی این تیم امروز و پس از پایان بازی مقابل پارس جنوبی از بازیکنان تیمش خداحافظی کرد تا اوضاع این تیم وخیم‌تر از هر زمان دیگری شود.

درخشان شب گذشته به دیدار جهانیان مالک فعلی این باشگاه رفت و مشکلات موجود را به گوش او رساند اما جهانیان در این جلسه آب پاکی را روی دست درخشان ریخت و عنوان کرد که پولی برای هزینه کردن برای باشگاه نفت را ندارد.

این صحبت‌ها با واکنش درخشان روبرو شد چرا که او معتقد بود که با این شرایط نه تنها نمی‌توان تیم نفت را تقویت کرد بلکه یکی از سهمیه‌های فوتبال تهران بیشتر از هر زمان دیگری دچار مشکل خواهد شد.

درخشان که برای روشن شدن تکلیف خودش، دستیارانش و بازیکنان به این جلسه رفته بود پس از اینکه متوجه شد مشکلات نفت حل شدنی نیست امروز و پس از بازی دوستانه تیمش مقابل پارس جنوبی از شاگردانش خداحافظی کرد و عنوان داشت که با این شرایط دیگر فضا برای کار کردن نیست.

در این‌باره طبق پیگیری‌های خبرنگار ما، مسئولان باشگاه نفت صحبت‌هایی را با برخی از مربیان از جمله آتیلا حجازی انجام داده‌اند تا او هدایت تیم نفت را بر عهده بگیرد هرچند که پیش از این عنوان شده بود که شاید علیرضا منصوریان یک بار دیگر هدایت تیم نفت را در دست بگیرد اما بدون شک او حاضر نیست در این شرایط بحرانی روی نیمکت این تیم بنشیند.
منبع: فارس

۱۳۹۶/۹/۲۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...