نسخه چاپی

پشت پرده دیپورت شدن مهاجم استقلال

شنیده می‌شود رد شدن گومز در تست پزشكی، تنها بهانه‌ای برای دیپورت او بوده است و دلیل اصلی عدم امضای قرارداد با این مهاجم، انتقادهایی بوده كه نسبت به جذب او مطرح شده بود.

به گزارش نما، هدایت تیم استقلال را بر عهده گرفت صحبت‌های زیادی در خصوص جذب یک مهاجم خارجی مظرح شد تا از این طریق مشکل گلزنی این تیم حل شود. بر همین اساس هفته پیش بود که یک مهاجم پرتغالی- گینه‌ای به نام « یازالده گومز پینتو» به تهران آمد تا با استقلال قرارداد ببندد.

از زمان اعلام نام این مهاجم خارجی، صحبت‌های زیادی در خصوص عملکرد ضعیف او در طول سال‌های گذشته مطرح شد. به گونه‌ای که تعداد گل‌های زده گومز نسبت به تعداد بازی‌هایش بسیار ناچیز بوده است با این حال مسئولان باشگاه استقلال از جذب چنین بازیکنی حمایت و انتقادهایی که در این زمینه مطرح می‌شد را رد می‌کردند

در حالی که انتقال این مهاجم به استقلال قطعی به نظر می‌رسد خبری منتشر شد مبنی بر این که یازالده گومز پینتو در تست‌های پزشکی استقلال رد شده است و نمی‌تواند با این تیم قرارداد امضا کند. دیپورت گومز که گفته می‌شد به خاطر مصدومیت بوده باعث خوشحالی هواداران استقلال شد، چون آنها هم علاقه ای به جذب این مهاچم گل‌نزن نداشتند.

شنیده می‌شود رد شدن گومز در تست پزشکی، تنها بهانه‌ای برای دیپورت او بوده است و دلیل اصلی عدم امضای قرارداد با این مهاجم، انتقادهایی بوده که نسبت به جذب او مطرح شده بود.

باید دید استقلالی‌ها می‌توانند یک مهاجم خارجی توانمند که بتواند مشکل گلزنی این تیم را حل کند به خدمت بگیرند یا خیر،

۱۳۹۶/۱۱/۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: