نسخه چاپی

بی‌تدبیری مدیریت شهری در یخبندان تهران

در حالی معابر تهران امروز یخ زده است كه نشان از بی‌تدبیری مدیریت شهری بوده و این در حالی است كه شهروندان برای رسیدن به مقصدهای خود با مشكلات جدی اعم از عدم وسایل نقلیه روبه‌رو هستند.

به گزارش نما، در پی بارش برف و در ادامه یخبندان، شهروندان تهرانی با مشکلات جدی روبه‌رو هستند. این در حالی است که صبح امروز بسیاری از درختان در معابر اصلی و فرعی شکسته شده و بر روی خودروهای شهروندان افتاده است. ضمن اینکه در این زمینه هیچ یک از مسئولان شهری حاضر به پاسخگویی و نحوه پرداخت خسارت به شهروندان نیستند.

سرگردانی شهروندان در معابر و خیابان‌ها یکی یگر از مواردی است که از صبح امروز در سطح شهر تهران بسیار دیده شده است به طوری که شهروندان در این زمینه گلایه دارند و از عدم برنامه ریزی مدیریت شهری انتقاد شدیدی کرده‌اند و بیان می‌کنند که در این دوره از مدیریت شهری توجهی به مسائل و مشکلات شهر نمی‌شود و شهرداری و همچنین شورای شهر تهران به دنبال مقاصد سیاسی و حزبی خود هستند.

بسته شدن معابر و برخی از بزرگراه‌ها یکی دیگر از مشکلاتی است که صبح امروز شهروندان تهرانی با آن روبه‌رو بودند به طوری که در بسیاری از بزرگراه‌ها حتی شن نیز برای تردد خودروها ریخته نشده است و همین امر باعث ترافیک شدید در برخی از بزرگراه‌های شهر تهران شده است، ازدحام شهروندان در ایستگاه‌های مترو، یکی دیگر از مشکلاتی است که صبح امروز شهروندان با آن روبه‌رو بوده‌اند و این در حالی است که باید ساعت‌ها برای سوار شدن در واگن‌های مترو صف‌های طولانی را طی کنند و این در حالی است که درگیری‌هایی نیز بین شهروندان در این بخش به وجود آمده است.

صبح امروز نیز محمدعلی نجفی شهردار تهران در کانال تلگرامی‌اش ضمن تشکر از مردم و نیروهای شهرداری تصریح کرد: معابر اصلی شهر در روز کم‌سابقه برفی باز بود و بدون مشکلاتی در خدمت‌رسانی به مردم در 2 روز گذشته وجود داشته است.

وی در بخش دیگری از پیام خود به شهروندان تهرانی و نیروهای شهرداری بیان کرد: تهران بعد از چند سال بارش برف شادی‌آوری را تجربه کرد، نزول رحمت الهی در پایتخت که تمام مناطق تهران را در بر گرفت موجب شد تا همکارانم در شهرداری تهران در 40 ساعت گذشته خدمتی بی‌منت، وسیع و دشوار را به مردم ارائه کنند.
منبع: تسنیم

۱۳۹۶/۱۱/۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...