نسخه چاپی

واكنش عنایتی به آشتی كنان رحمتی و قلعه نویی

عنایتی در خصوص آشتی رحمتی و قلعه‌نویی خاطر نشان كرد: كار خیلی قشنگی بود كه صورت گرفت و باید به بزرگترها و كسانی كه در فوتبال ما نقش داشتند احترام گذاشت.

به گزارش نما، رضا عنایتی در مورد اینکه او نمی‌تواند به خاطر اینکه مدرک A آسیا را ندارد در نشست خبری حاضر شود، اظهار داشت: اطلاعی در این باره ندارم و فردا مطمئنا مانند قبل در نشست خبری حاضر خواهم شد.

وی در مورد اینکه اگر او در نشست حاضر شود سه میلیون تومان جریمه خواهد شد، تصریح کرد: من دیروز با فتاحی صحبت کردم و او به من گفت که مشکلی وجود ندارد. ما اگر در نشست حاضر می‌شویم به احترام رسانه‌ها،خبرنگاران و تلوزیون است. اگر هم نشد که به نشست برویم با سایت باشگاه صحبت خواهیم کرد.خبرنگاران عزیز هم خیلی راحت می‌توانند از روی سایت باشگاه صحبت‌ها را بردارند.

سرمربی تیم مشکی‌پوشان در خصوص دیدار تیمش برابر پیکان تصریح کرد: بازی با پیکان هم مسابقه فوق‌العاده سختی برای ما محسوب می‌شود. این بازی سه امتیازش می‌تواند ما را به جدول باز گرداند. البته می‌دانیم که پیکان هم تیم سخت‌کوشی است اما ما تلاش می‌کنیم تا با کسب امتیاز از این بازی بتوانیم شرایطمان را تغییر دهیم و امیدوارم روز جمعه هر دو تیم بازی خوبی را به نمایش بگذارد و بتوانیم موفق عمل کنیم.

عنایتی خاطر نشان کرد: میر هانی هاشمی در تیم ما سه اخطاره است و نمی‌تواند در این بازی تیم ما را همراهی کند. فنایی،عمران‌زاده و یکی دو بازیکن دیگر ما هم مصدوم هستند و فکر نمی‌کنم در این مسابقه بتوانند ما را همراهی کنند.

وی در خصوص اینکه حنیف عمران‌زاده در بازی گذشته روی نیمکت خوابش برده بود، خاطر نشان کرد:حنیف کمی سردش بود و به همین خاطر مثل بچه‌ها زیر پتو کز کرده بود.

عنایتی در مورد طلبش از استقلال خاطرنشان کرد: امیدواریم که مشکل این هفته حل شود.

وی در خصوص آشتی رحمتی و قلعه‌نویی خاطر نشان کرد: کار خیلی قشنگی بود که صورت گرفت و باید به بزرگترها و کسانی که در فوتبال ما نقش داشتند احترام گذاشت. احترام به بزرگتر جزو واجبات است. این حرکت مهدی رحمتی کار خوبی بود چرا که همه باید از زیبایی‌های فوتبال لذت ببریم.


۱۳۹۶/۱۱/۱۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...