نسخه چاپی

شكایت باشگاه پرسپولیس از وكیل سوئیسی

یكی از نزدیكان باشگاه پرسپولیس به ما گفت: «وكیل سوئیسی كه با پرسپولیس همكاری داشت، مسیر درستی را طی نكرد و در نهایت از پیگیری این پرونده انصراف داد.

به گزارش نما، مدتی قبل گزارشی منتشر کردیم مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس به راحتی می‌توانست محرومیت خود از نقل و انتقالات را رفع کند، اما به جای آنکه از حکم فیفا به استیناف دادگاه CAS شکایت کند، از باشگاه ریزاسپور شکایت کرد تا دومین حکم نیز علیه باشگاه پرسپولیس باشد. همان زمان، یکی از مسئولان باشگاه با ما تماس گرفت و مسائل دیگری را مطرح کرد. او به ما گفت: «کار پرسپولیس در پیگیری آن پرونده درست بود، اما وکیل سوئیسی ما، کارش را درست انجام نداد و مسیر اشتباه را رفت تا به دردسر بیفتیم. بعد هم که فهمید چه بلایی سر این پرونده آورده، از ادامه دادن به روند کار ما انصراف داد.»

بعد از مدت‌ها، ارگان خبری باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی، گزارش ما را تأیید کرد و ضمن انتشار خبری مبنی بر برگزاری نشست هیئت مدیره، نوشت: «هیئت‌مدیره باشگاه در نشست خود مصوب کرد نسبت به طرح شکایت از وکیل خارجی باشگاه در یکی از مراحل پیگیری پرونده محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات اقدام نماید.»

همچنین یکی از نزدیکان باشگاه، به ما گفت: «وکیل سوئیسی که با پرسپولیس همکاری داشت، مسیر درستی را طی نکرد و در نهایت از پیگیری این پرونده انصراف داد. وکیل خارجی جدید باشگاه در گزارشی اعلام کرد عملکرد وکیل قبلی خوب نبوده و در جلسه هیئت‌مدیره مصوب شد که از این وکیل شکایت کنیم. این موضوع را پیگیری می‌کنیم تا از حق و حقوق باشگاه دفاع کنیم. اعضای هیئت‌مدیره هماهنگی خوبی با یکدیگر دارند و چند موضوع را به تصویب رساندیم و امیدوارم ما بتوانیم فصل جدید را با کیفیت مناسبی پیگیری کنیم.»

حاج‌بیگی درباره اینکه عملکرد وکیل سوئیسی عمدی یا سهوی بوده است، گفت: «این موضوع در دادگاه مشخص می‌شود، اما باشگاه ریزاسپور ترکیه طرف دعوی ما نبوده است و وکیل قبلی به اشتباه مسیر را انتخاب کرده بود که همین موضوع باعث شد محرومیت نقل و انتقالاتی باشگاه لغو نشود.»

۱۳۹۷/۵/۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: