نسخه چاپی

بازیكن سابق استقلال هفته آینده لژیونر می‌شود

بازیكن سابق استقلال از توافق نهایی‌اش با یكی از تیم‌های عمانی خبر داد.

به گزارش نما، علیرضا اخروی هافبک سابق باشگاه استقلال تهران که فصل قبل را در راه‌آهن تهران توپ می‌زد درخصوص شرایطش گفت: خداروشکر شرایطم خوب است و در دو نوبت تمرین می‌کنم و از لحاظ بدنی بسیار آماده هستم.
وی درخصوص اینکه آیا به تیمی ملحق شده است یا خیر گفت: از چند تیم لیگ یکی و دسته دومی پیشنهاد داشتم، اما متاسفانه با مشکل خدمت سربازی رو به رو شدم و به دلیل برخی مشکلات اداری دانشگاه، نتوانستم با تیمی قرارداد ببندم که فکر کنم حکمتی در این موضوع بوده است.
وی ادامه داد: چند روزی است که مشکل سربازی‌ام رفع شده و یکی از تیم‌های مطرح عمانی نیز پیشنهاد رسمی به من داده است که هفته آینده برای عقد قرارداد به این کشور می‌روم و رسما قراردادم را امضا خواهم کرد. باتوجه به شرایطی که فوتبال عمان دارد، امیدوارم پله‌ای برایم باشد تا بتوانم به اهداف ورزشی‌ام دست یابم.
اخروی در پایان نیز عنوان داشت: جا دارد از آقای جمشید رمضانی مربی بدنسازم که در این مدت زحمات زیادی برایم کشید تقدیر و تشکر داشته باشم. همچنین از خانواده، دوستان و آقای محمد حیدری که زحمات زیادی برایم کشیدند تشکر می‌کنم و امیدوارم با درخشش در کشور عمان، زحمات آن‌ها را پاسخ دهم.


۱۳۹۷/۸/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: