نسخه چاپی

خبری امیدواركننده برای پرسپولیسی ها

با اعلام فدراسیون فوتبال، ITC "محمد نادری" بازیكن جوان و جدید پرسپولیس صادر شده است.

به گزارش نما، تیم فوتبال پرسپولیس تهران در حالی باید در چارچوب رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران به مصاف سپیدرودرشت برود که به طور قطع علیرضا بیرانوند، احمد نوراللهی و مهدی ترابی را به دلیل حضور در اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات و محسن ربیع خواه، حسین ماهینی و محمد انصاری مصدوم هستند و به دیدار با شاگردان کریمی نمی‌رسند.

سید جلال حسینی نیز مصدوم است و وضعیت مبهمی برای دیدار با سپیدرود دارد.

همچنین بشار رسن نیز که قرار بود، یکشنبه (دیروز) با حضور در تهران، تمرینات خود با سرخپوشان را از سر بگیرد، باید گذرنامه جدید بگیرد و تا انجام شدن این موضوع و رسیدن به تهران در تمرینات حضور ندارد و برانکو مقابل سپیدرود از این بازیکن استفاده نمی‌کند.

البته خبر خوش برای پرسپولیسی‌ها آن است که با اعلام فدراسیون فوتبال، ITC "محمد نادری" بازیکن جوان و جدید پرسپولیس صادر شده است، اما وضعیت ماریو بودمیر برای دیدار برابر سپیدرود مبهم است. فدراسیون فوتبال امروز (سه شنبه) درخواست ITC را برای فدراسیون فوتبال کرواسی و دیناموزاگرب ارسال می‌کند تا مشکل این بازیکن هم حل شود.

البته سروش رفیعی، مهدی شیری، مهدی شریفی، محمد نادری و سعید کریمی بازیکن جدیدی هستند که برانکو ایوانکوویچ آن‌ها را در مقابل سپیدرود در اختیار خواهد داشت.

دیدار تیم‌های پرسپولیس تهران و سپیدرود رشت، روز پنج شنبه از ساعت ۱۵ در ورزشگاه سردار جنگل برگزار می‌شود.


ثبت: ۱۳۹۷/۱۱/۹

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: