نسخه چاپی

سردار سلیمانی: شكست دشمن در مقابل ما حتمی است

صفحه مجازی منتسب به سردار قاسم سلیمانی با انتشار پوستری ، قسمتی از سخنان وی در كنگره بزرگداشت ۶۵۰۰ شهید استان كرمان ر ا به اشتراك گذاشت.

به گزارش نما، صفحه مجازی منتسب به سردار قاسم سلیمانی با انتشار پوستری ، قسمتی از سخنان وی در کنگره بزرگداشت ۶۵۰۰ شهید استان کرمان ر ا به اشتراک گذاشت.

پس از گذشت چهل سال از انقلاب اسلامی، دشمنان انقلاب همواره تلاش کردند تا آرمان‌های این انقلاب را دست‌نیافتنی کنند. این در حالی است که مردم و مسئولان جهادی با سعی و تلاش خود تلاش کردند جلوی زیاده‌خواهی این گروه را بگیرند و آنان را در رسیدن به هدف شوم خود ناکام بگذارند.

به تازگی صفحه اینستاگرام منتسب به سردار سرلشگر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با انتشار تصویری از وی، قسمتی از سخنان او در کنگره بزرگداشت ۶۵۰۰ شهید استان کرمان را به اشتراک گذاشت. در ادامه می‌توانید این پست را مشاهده کنید و متن منتشر شده همراه آن را بخوانید.شکست دشمن در مقابل ما حتمی است

روز گذشته؛ سرلشکر قاسم سلیمانی: من میخواهم به دشمن این را بگویم که همه‌ی عوامل شکست، در درون خود توست و هرگز نمیتوانی از این افکار شیطانی و این سطوحی که جزو عوامل شکست تو هست، عقب‌نشینی کنی. ۹۷/۱۲/۹


هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...