نسخه چاپی

طباطبایی : تخریب كاندیداها حرام است

استاد اخلاق حوزه علمیه قم در توصیه ای به كاندیداهای ریاست جمهوری و طرفداران آنها اظهار داشت: طرفداران كاندیداها برنامه های كاندیدای مورد نظر خود را برای مردم تبیین كنند و از تخریب دیگران بپرهیزند؛ چراكه تخریب دیگران همیشه حرام است.

به گزارش نما، حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با مهر در ارزیابی از مجلس نهم گفت: این مجلس بر حسب ظاهر تا به حال خوب عمل کرده و اداره شده است.

این استاد اخلاق حوزه علمیه همچنین با اشاره به نامه های اخیر سران قوا بعد از بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص تبعیت از فرمایشات ایشان گفت: این اقدام سران قوا بسیار خوب بوده و مورد تقدیر است.

حجت الاسلام طباطبایی همچنین در توصیه ای به کاندیداهای ریاست جمهوری و طرفداران آنها گفت: طرفداران کاندیداها خصوصیات و ویژگی های کاندیدای مدنظر خود را برای مردم تبیین کنند و از تخریب رقبای خود بپرهیزند؛ چراکه تخریب دیگران همیشه حرام بوده است.

وی تصریح کرد: کاندیداها نباید برای رشد و تایید خودشان در اذهان عمومی دیگران را تخریب کنند.

نماینده سابق تهران در مجلس با بیان اینکه شاید این اقدام نادرست در گذشته جواب می داده است، ادامه داد: با توجه به بیانات مهم رهبر انقلاب در روزهای اخیر علنی کردن اختلافات میان مسئولان خیانت است.
ثبت: ۱۳۹۱/۸/۱۲

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 
آخرین اخبار...