نسخه چاپی

دستیاران استراماچونی مشخص شدند

استراماچونی با ۳ دستیار خود برای هدایت استقلال به ایران می‌آید.

به گزارش نما، سباستین ادورادو لتو بازیکن سابق تیم لیورپول و مارکو کیسر دستیاران استراماچونی در حالی طی دو روز گذشته برای بررسی امکانات باشگاه استقلال وراد تهران شدند که در نهایت هر دو دستیار مربی ایتالیایی ایران را ترک می کنند تا گزارش های لازم را به سرمربی جدید آبی پوشان ارائه دهند. دو دستیار استراماچونی امروز (چهارشنبه) با حضور در باشگاه با مدیران به صحبت پرداختند و هنوز از ایران نرفتند.

اخبار ورزشی- این دو دستیار با بازدید از زمین های ورزشی استقلالی ها و اطلاعات جذب بازیکنان جدید و تمدیدی ها راهی ایتالیا می شوند تا استراماچونی را نیز در جریان همه چیز قرار دهند.

از طرفی قرار است استراماچونی پس از بررسی‌های لازم به همراه ۳ دستیار خود وارد ایران شود تا با امضای قرارداد نهایی رسما کار خود را در جمع آبی پوشان آغاز کند.

با جدایی فرهاد مجیدی، بیژن طاهری و اشکان نامداری هنوز مربی جدید ایرانی برای کادر استراماچونی انتخاب نشده است و این مربی با حضور در تهران و پس از مشورت با مسئولان استقلال می‌تواند مربی ایرانی را در اختیار بگیرد.

تمرینات تیم فوتبال استقلال طبق اعلام مدیران باشگاه از ۲۵ خرداد ماه شروع می‌شود و تا زمان اعلام شده استراماچونی می‌تواند خود را به تهران برساند.
ثبت: ۱۳۹۸/۳/۲۲

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: