نسخه چاپی

اعلام فراخوان تكمیل اطلاعات ودیعه گذران حج تمتع ۹۹

معاون سازمان حج و زیارت از اعلام فراخوان تكمیل اطلاعات ودیعه‌گذاران حج تمتع سال ۹۹ خبر داد.


به گزارش نما، معاون سازمان حج و زیارت از اعلام فراخوان تکمیل اطلاعات ودیعه گذران حج تمتع خبر داد؛ بر همین اساس ودیعه گذاران حج تمتع باید برای تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند، بسیاری از ودیعه‌گذاران در سامانه اطلاعات خود را به روز کردند، اما به دلیل عدم تکمیل اطلاعات تمامی ودیعه‌گذران حج تمتع، سازمان حج و زیارت امسال نیز فراخوان تکمیل اطلاعات ودیعه‌گذاران حج تمتع را اعلام کرده است.

اخبار اجتماعی-اکبر رضایی معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت درخصوص همین موضوع اظهار کرد: برخی از متقاضیان حج تمتع اطلاعات خود را تکمیل کرده‌اند، اما هنوز بسیاری از ودیعه‌گذاران برای به روز رسانی اطلاعات به سامانه رزرو مراجعه نکرده‌اند.

وی با بیان اینکه نام‌نویسی از متقاضیان حج تمتع سال ۹۹ از بین افرادی که اطلاعات خود را تکمیل کردند صورت می‌گیرد، افزود: هدف اصلی از این اقدام ارتباط بهتر با زائران حج تمتع و ارسال پیامک به منظور اطلاع‌رسانی مناسب از فعالیت‌ها است.

رضایی آموزش‌های لازم برای زائران حج تمتع را از دیگر اهداف تکمیل اطلاعات ودیعه‌گذران عنوان کرد و گفت: افرادی که در نوبت تشرف به حج تمتع هستند باید با مراجعه به سامانه رزرو سازمان حج و زیارت اطلاعات خود را تکمیل کرده تا پس از اعلام اولویت‌ها بتوانند ثبت‌نام خود را انجام دهند.

معاون حج و زیارت با بیان اینکه افرادی که سال گذشته اطلاعات خود را به روز کرده بودند، اکنون می‌توانند با مراجعه به این سامانه اقدام به ویرایش اطلاعات خود کنند، خاطر نشان کرد: همچنین افرادی که دسترسی به اینترنت ندارند، می‌توانند برای تکمیل یا به روزرسانی اطلاعات شخصی خود به دفاتر مجاز حج و زیارت مراجعه کنند.
ثبت: ۱۳۹۸/۸/۱۳

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: