نسخه چاپی

ما پرسپولیس هستیم و دیگر تیم ها از ما حساب می برند

افشین پیروانی درباره قرعه كشی لیگ قهرمانان آسیا گفت: امیدوارم قرعه خوب باشد اما ما در هر گروهی كه باشیم هم پرسپولیس هستیم و قطعا تیم‌های دیگر باید از ما حساب ببرند.


به گزارش نما، افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس به نمایندگی از این باشگاه همراه با امیرعلی حسینی شب گذشته راهی مالزی شدند تا در مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر آسیا حاضر شوند. این مراسم فردا در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار خواهد شد.

اخبار ورزشی- افشین پیروانی ددر خصوص سفرش به مالزی برای حضور در این مراسم اظهار داشت:خوشبختانه همه کارها برای سفر به مالزی به خوبی انجام شد و در غیاب ما هماهنگی‌های کارهای پرسپولیس برای بازی با گل گهر سیرجان انجام شده است. در مراسم قرعه‌کشی که روز سه‌شنبه برگزار خواهد شد شرکت خواهیم کرد و همچنین به کارگروه‌هایی که برای دوره جدید لیگ قهرمانان آسیا برگزار می‌شود می‌رویم.

وی درباره درخواست‌هایی که برخی هواداران از او داشتند، تصریح کرد: برخی هواداران از ما می‌خواهند که قرعه خوبی برداریم ولی ما فقط در این برنامه میهمان هستیم و قرعه‌ای برنمی‌داریم. قرعه‌کشی توسط میهمانانی که از قبل هماهنگ شده است برداشته خواهد شد و ما برای حضور در قرعه‌کشی و همچنین شرکت در کلاس‌های قوانین و مقررات دوره جدید مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به این مراسم خواهیم رفت.

وی در خصوص همگروهی احتمالی با تیم‌های عربی تصریح کرد: معمولا سیدبندی به گونه‌ای بوده که پرسپولیس با تیم‌های قطری، اماراتی، عربستانی و یا ازبکستانی همگروه شده است و تا جایی که می‌دانم امسال هم از این قاعده مستثنی نیستیم. به هر حال برای موفقیت در این مسابقات امیدوارم که قرعه خوبی نصیب شود و بتوانیم نتایج خوبی در این مسابقات بگیریم.

پیروانی افزود: امیدوارم قرعه خوب باشد اما ما در هر گروهی که باشیم هم پرسپولیس هستیم و قطعا تیم‌های دیگر باید از ما حساب ببرند.احتمالا سیدبندی به گونه‌ای بوده که ما با یک تیم اماراتی، قطری و یک تیم عربستانی همگروه خواهیم شد ولی مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت. ما از بزرگترین تیم‌های آسیا هستیم و با حمایت هواداران‌مان به دنبال کسب موفقیت و تکرار نتایج خوب در این مسابقات خواهیم بود.

۱۳۹۸/۹/۱۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: