نسخه چاپی

خلعتبری جواب منتقدان كرانچار را داد

محمدرضا خلعتبری به مصاحبه‌های رضا شكاری و علی شجاعی علیه زلاتكو كرانچار واكنش نشان داد.

به گزارش نما، به گفت: دیدن مصاحبه‌های دو بازیکن جوان که اول راه هستند و نحوه تفکر و حرف زدن‌شان خیلی ناراحتم کرده است، آقای شکاری گفته شب‌ها می‌دیدیم کرانچار از اردو می‌رفت، اما نمی‌دیدیم برگردد. آیا او بازیکن بوده یا نگهبان هتل یا مسئول حراست تیم امید؟ یعنی تا ساعت یک شب بیدار بوده و در لابی می‌نشسته تا ببیند کرانچار وارد محل اردو می‌شود؟ آیا بازیکنی که تا پاسی از شب بیدار بماند و بخواهد در کار سرمربی‌اش فضولی کند حرفه‌ای است؟ آیا بازیکن حق دارد بگوید کرانچار تاکتیک بلد نبود؟ آقای کرانچار سرمربی من بوده و یک مربی کاربلد و متواضع است، دیگر هم قرار نیست در ایران کار کند یا این مصاحبه را بخواند، اما انصاف حکم می‌کند حقیقت را بگویم.
اخبار ورزشی- خلعتبری ادامه داد: کرانچار سال‌ها مربی دیناموزاگرب بوده و چند عنوان قهرمانی دارد، حالا آمده از آقای استیلی که هم‌صنف خودش است گلایه کرده، به ما بازیکنان ربطی ندارد در بحث بزرگتر‌ها مداخله کنیم. مگر بچه در بحث پدر و مادرش دخالت می‌کند؟ آقای استیلی بزرگ این فوتبال است و نیازی به قیم زیر ۲۳ سال ندارد، اینکه آقای استیلی با مجیدی و کرانچار اختلاف نظر داشته باشد در فوتبال کاملاً طبیعی است و بهتر است بچه‌ها جای پاچه‌خاری به کار خودشان بپردازند و کم‌کاری و ضعف فنی‌شان را به بزرگتر‌ها ربط ندهند.
خلعتبری گفت: این دو تا بچه گفته‌اند کرانچار اصلاً حالت عادی نداشت. خب این‌ها از فردا به جای فوتبال، بروند مطب باز کنند و به درمان مشغول شوند، چون از روی چهره متوجه می‌شوند چه کسی حالت عادی ندارد، آقایان خجالت بکشید کرانچار از پدرتان هم چند سال بزرگتر است. این‌طوری حرمت بزرگتر را حفظ می‌کنید؟ شما با این حرف‌ها دارید به حمیدخان استیلی هم صدمه می‌زنید. این وسط مقصر رسانه‌ها هستند که به هر آدم و هر حرف بیهوده‌ای تریبون می‌دهند.

۱۳۹۸/۱۰/۲۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: