نسخه چاپی

گیشه آمریكا در دستان «پسران بد»

فیلم سینمایی «پسران بد» این هفته در گیشه روزانه بسیار موفق ظاهر شده و با شكست فیلم پرخرج «دلیتل» می‌تواند صدر نشین این هفته باشد.


به گزارش نما، فیلم سینمایی «پسران بد برای زندگی» فراتر از انتظار‌ها در گیشه شمالی ظاهر شده و این در حالی است که فیلم سینمایی «دلیتل» که بودجه ساخت زیادی را داشته، شکست خورده است.

اخبار فرهنگ و هنر - «پسران بد برای زندگی» با نقش آفرینی ویل اسمیت و مارتین لارنس ۱۷ سال پس از قسمت نخست آن اکران شده و تا آخرین روزی که آمار فروش‌ها اعلام شده است، این فیلم به ۲۳.۵ میلیون دلار رسیده و پیش بینی می‌شود تا پایان این هفته میلادی به ۶۶ الی ۶۸ میلیون دلار برسد.

جدیدترین قسمت از سه گانه پسران بد از سوی مخاطبان مورد استقبال قرار گرفته و سینما اسکور A را دریافت کرده است.

گفتنی است چندین ساعت پس از اکران این فیلم ساختن دنباله چهارم آن نیز تایید شده است.

طبق آماری که اعلام شده ۴۳ درصد مخاطبان این فیلم آفریقایی-آمریکایی، ۵۶ درصد مرد‌ها و علاقه مندان زیر ۳۵ سال، ۵۷ درصد از مخاطبان این فیلم را تشکیل داده اند.ساخت فیلم «پسران بد ۳» ۹۰ میلیون دلار هزینه داشته که جدا از هزینه بازاریابی و تبلیغات آن است. عادل ال اربی و بلال فلاح کارگردان‌های این فیلم رده سنی بزرگسال هستند که برای سال‌ها در دست ساخت بود.

فیلم سینمایی «دلیتل» در آخرین آمار فروش اعلام شده تنها ۶.۳ میلیون دلار فروخته و فروش چهار روزه آن نیز در ابتدا ۳۱ میلیون دلار پیش بینی می‌شد، اما این مقدار به ۲۲ الی ۲۵ میلیون دلار کاهش یافته است. در حالی که این فروش قابل توجه به نظر می‌رسد اما در مقایسه با بودحه ۱۷۵ تا ۲۰۰ میلیون دلاری فیلم،آن هم بدون احتساب تبلیغات یک شکست محسوب می‌شود.

فیلم سینمایی «۱۹۱۷» نامزد ۱۰ بخش اسکار هم ۶.۲ میلیون دلار فروش داشته است و با تخمین فروش ۲۶.۶ برای رتبه دوم گیشه این هفته با «دلیتل» رقابت خواهد کرد.

گفتنی است فیلم‌های سینمایی « روز و روزگاری در هالیوود » و «جوکر» در پی نامزدی خود در اسکار تعداد سالن های نمایش خود را افزایش داده اند و آمار فروش آن‌ها در پایان هفته به ترتیب ۳۶۰ و ۴۳۰ هزار دلار خواهد بود.

۱۳۹۸/۱۰/۲۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: