نسخه چاپی

الهامی: اردوی تركیه شرایط تیم ما را تغییر می دهد

سرمربی تیم فوتبال تراكتور گفت: اردوی خوبی در آنتالیا پشت سرگذاشتیم و این اردو شرایط تیم ما را تغییر می دهد.


به گزارش نما، ساکت الهامی سرمربی تیم فوتبال تراکتور درباره آخرین وضعیت تیمش در پایان اردوی آنتالیا اظهار کرد: خوشبختانه اردوی خیلی خوبی را در آنتالیا پشت سر گذاشتیم و در روز آخر این اردو، مقابل قهرمان سوپرلیگ کوزوو به میدان رفتیم که بازی پرفشاری بود.

اخبار ورزشی-او افزود: این اردو، شرایط تیم ما را در ادامه تغییر خواهد داد، هرچند که بازی‌های نیم‌فصل دوم به مراتب سخت‌تر خواهد شد، اما تیم ما بسیار بهتر می‌شود و این پیشرفت را در ۲ بازی تدارکاتی‌مان احساس کردیم.

الهامی گفت: حدود ۱۵ جلسه تمرینی پرفشار را در این اردو انجام دادیم و ۲ بازی تدارکاتی پشت سر گذاشتیم و در کمپ بسیار خوبی حضوری داشتیم که شرایط اسکان و تغذیه بسیار مطلوبی داشت.

او خاطرنشان کرد: بازیکنان کمی خسته‌اند که در روز‌های آینده ریکاوری لازم را خواهند داشت و از همه آن‌ها تشکر می‌کنم که در این مدت، فشار‌های سختی را تحمل کردند.

سرمربی تراکتور بیان کرد: در روز‌های آینده، رفته رفته از فشار تمریناتمان کاسته می‌شود و سعی می‌کنیم خودمان را از نظر تاکتیکی، آماده بازی هفته آینده مقابل پرسپولیس کنیم و فکر می‌کنم این بازی نقطه عطفی برای ما در ادامه راه خواهد شد.

سرمربی تراکتور تصریح کرد: از زنوزی تشکر می‌کنم که با توجه به شرایط جوی شهر تبریز، این اردو را در هوای بسیار خوب آنتالیا برایمان تدارک دید تا بتوانیم روی زمین‌های مناسب تمرین کنیم و امیدوارم بتوانیم جواب محبت هوادارانمان را در نیم‌فصل دوم بدهیم.

۱۳۹۸/۱۰/۲۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: