نسخه چاپی

واكنش داور بین‌المللی فوتبال ایران به بیانیه یك رسانه عرب

داور بین‌المللی فوتبال ایران می‌گوید اگر تصمیم بر تحریم لیگ قهرمانان آسیا باشد، او هم از این تصمیم حمایت می‌كند.


به گزارش نما، موعود بنیادی‌فر، داور فوتبال ایران اظهار کرد: کلاس‌های نیم فصل اول هر ساله برگزار می‌شود. امسال هم مثل سنوات گذشته مشکلات داوری وجود داشته است ولی ما داوران همیشه تلاش کردیم تا این اشتباهات را کم‌تر کنیم و امیدوارم با برگزاری این کلاس‌ها و تدریس مدرسان ایرانی بتوانیم نیم فصل دوم خیلی بهتری داشته باشیم. مطمئن باشید که داوران همیشه سعی می‌کنند قضاوت کم اشتباهی داشته باشند و در مسابقات به نحو احسن ایفای نقش کنند.

اخبار ورزشی- او درباره بیانیه یک رسانه عرب مبنی بر این که کمیته داوران AFC قرار است که داوری به ایران اعزام نکند هم توضیح داد: مطمئن باشید این شیطنت کشورهای عربی است که می‌خواهند این کار را انجام بدهند. به شما قول می‌دهم هیچ داوری این درخواست را نداشته است که نخواهد به ایران بیاید. ایران کشور امنی است و امنیتش در منطقه از خیلی از کشورها بیش‌تر است. مطمئن باشید این شیطنت رسانه‌های عربی است.

بنیادی‌فرد در پاسخ به این پرسش که آیا برای قضاوت به کشورهای دیگر می‌رود؟ هم بیان کرد: ما همیشه زیر پرچم جمهوری اسلامی هستیم و مطمئن باشید تصمیمی که در ارکان نظام و فدراسیون گرفته شود ما هم مطیعش هستیم و دوست نداریم هیچ‌وقت کشورمان را در موضع ضعف ببینیم و ما هم حمایت می‌کنیم و این کار را انجام می‌دهیم.

۱۳۹۸/۱۰/۳۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: