نسخه چاپی

پرداخت مطالبات پیمانكاران شهرداری تا پایان سال جار

عکس خبري -پرداخت مطالبات پيمانکاران شهرداري تا پايان سال جار

شهردار فردیس از پرداخت مطالبات پیمانكاران طرف قرارداد با شهرداری فردیس تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: با برنامه‌ریزی و شفاف‌سازی امور سعی در بهبود خدمات‌رسانی شهرداری به شهروندان داریم.

به گزارش نما ،محمد خسرو زاده، شهردار فردیس، در آئین دیدار با پیمانکارن طرف قرارداد با شهرداری فردیس که صبح چهارشنبه در سالن ایثارگران شهرداری برگزار شد، با بیان اینکه امروز فصل جدیدی از خدمتگذاری به شهروندان فردیسی آغاز شده است، گفت: بخشی از دیون پیمانکاران به زمان مدیریت شهری کرج برمی‌گردد و این مهم لزوم انتزاع کامل فردیس از کرج را نشان می‌دهد.

شهردار فردیس با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تا دیون پیمانکاران را پرداخت کنیم، تاکید کرد: در صدد هستیم این اقدام را بعد از سیر مراحل قانونی و تشریفات اداری تا پایان سال جاری انجام دهیم.

وی با اشاره به اینکه در نظر است واحد کنترل پروژه‌ها در شهرداری فردیس راه‌اندازی شود، اضافه کرد: پروژه‌های مختلف عمرانی، خدماتی و ... باید بر اساس قوانین، ضوابط و معیارها انجام پذیرد؛ رابطه پیمانکاران و مدیریت شهری رابطه‌ای دو جانبه است که عملکرد مثبت و به موقع هریک در بهبود وضعیت شهر تاثیر به‌سزایی دارد.

خسروزاده با اشاره به اینکه معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی شهرداری فردیس به زودی منتصب می‌شود‌، بیان کرد: یکی از مأموریت‌ها و اهداف این معاونت، برنامه‌ریزی و بررسی روند اجرایی پروژه‌های عمرانی خواهد بود.

وی با بیان اینکه داشتن نظم و انضباط در کار از اهمیت بالایی برخوردار است، تاکید کرد: جلوگیری از تضییع حقوق پیمانکاران به طور ویژه در دستور کار مدیریت شهری فردیس است؛ انتظاراتی که در هر پروژه از پیمانکاران داریم بر اساس ضوابط و استانداردها احصاء و نحوه‌ی اجرا نیز بررسی خواهد شد.

شهردار فردیس تاکید کرد: با همکاری دیگر همکارانم در شهرداری فردیس تلاش می‌کنیم تا پیمانکاران در اجرای پروژه با مشکل مواجه نشوند؛ فلوچارت کاری برای پیمانکاران ترسیم خواهد شد تا همه موارد بر اساس قوانین و مقررات انجام شود.

وی شفافیت در امور را مهم دانست و بیان کرد: شخصا از روند اجرایی پروژه‌ها بازدید خواهم کرد؛ پروژه‌های شهرداری باید شناسنامه‌دار باشند.

خسرو زاده با بیان اینکه سال آینده پروژه‌های متعددی در فردیس تعریف و اجرا می‌شود، تصریح کرد: با تدوین بودجه‌ای کارشناسی شده و نظارت ویژه بر نحوه اجرای پروژه‌ها، نمی‌گذاریم پروژه‌ای در این شهر متوقف شود.

وی با بیان اینکه آگهی مناقصات پروژه‌های عمرانی علاوه بر چاپ در روزنامه‌ها‌، به صورت بنر نیز در شهر اکران می‌شود، خاطرنشان کرد: مدیریت شهری فردیس با شفاف‌سازی امور‌، در راستای ارتقاء کیفیت کار و افزایش انتفاع شهروندان از خدمات شهرداری، از هیچ تلاشی فروگذار نیست.
منبع فارس
ثبت: ۱۳۹۸/۱۱/۲۳

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 
آخرین اخبار...