نسخه چاپی

باقری تیم ملی را انتخاب می‌كند یا پرسپولیس را؟

عکس خبري -باقري تيم ملي را انتخاب مي‌کند يا پرسپوليس را؟

كریم باقری باید در ماه‌های آینده از بین تیم ملی و پرسپولیس یكی را انتخاب كند.

به گزارش نما، مهدی خراطی، رئیس کمیته تیم‌های ملی در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی گفته است؛ صحبت و مذاکرات با آقای اسکوچیچ از طریق آقای نبی دبیرکل محترم فدراسیون و اینجانب دنبال می‌شود و با ایشان در ارتباط کامل قرار داریم. با توجه به مشخص شدن وضعیت و برنامه مسابقات لیگ سرمربی تیم ملی به همراه وحید هاشمیان پیش از آغاز رقابت‌ها به ایران برمی‌گردند و کنار کریم باقری و دو دستیار خارجی دیگر مسابقات را زیر نظر می‌گیرند.


کریم باقری، اما باید در ماه‌های آینده از بین تیم ملی و پرسپولیس یکی را انتخاب کند. به این خاطر که براساس بند‌های موجود در قرارداد کادر فنی تیم ملی مربی حق حضور در تیم باشگاهی را ندارد. این در حالی است که کریم دوست ندارد تیم باشگاهی اش را رها کند. او برای این فصل ۱/۸ میلیارد تومان قرارداد داشته که این قرارداد برای سال آینده به ۲/۱ ارتقا پیدا خواهد کرد در حالی که تیم ملی نمی‌تواند چنین دستمزدی را به کریم باقری پرداخت کند.


مربی بی‌حاشیه پرسپولیس به فدراسیون فوتبال پیشنهاد داده همزمان در تیم ملی و پرسپولیس حضور داشته باشد. با این حضور باشگاه مخالفتی ندارد، اما باید دید موضع فدراسیون فوتبال در این‌باره چیست. بدون شک اگر فدراسیون فوتبال با حضور همزمان کریم باقری در تیم ملی و پرسپولیس کنار بیاید در ماه‌های آتی دیگر مربیان تیم ملی هم به‌خاطر مشکلات مالی فدراسیون فوتبال به کار در باشگاه‌ها فکر خواهند کرد. در این صورت ممکن است نتیجه گیری تیم‌های ملی افت کند، چون مربیان تنها روی تیم ملی متمرکز نخواهند بود و همزمان باید تیم‌های باشگاهی را هم مدیریت کنند. تنها در صورتی می‌توانیم به حضور تنهای کریم باقری در تیم ملی خوشبین باشیم که فدراسیون فوتبال دستمزد خوبی برای این مربی در نظر بگیرد.


گفتنی است شروع تمرینات تیم ملی در ماه‌های آتی با شروع فصل جدید بازی‌های لیگ برتر توأم خواهد شد و در چنین روز‌های سختی که تیم ملی باید همه حریفان خود را شکست دهد انتظار اسکوچیچ این است همه اعضای کادر فنی در تمرینات حضور پرشور و تأثیرگذاری داشته باشند، اما کریم باقری باید این شور و اشتیاق را با تیم باشگاهی اش هم به اشتراک بگذارد. به نظر می‌رسد این اتفاق انتقاد رسانه‌های گروهی را هم به‌همراه داشته باشد. البته اگر کریم باقری تصمیم بگیرد تنها برای باشگاه کار کند قابل درک خواهد بود، چون در تیم باشگاهی اش دستمزد خوبی می‌گیرد.
منبع: روزنامه خبر ورزشی

۱۳۹۹/۳/۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...