نسخه چاپی

مترجم سرمربی سابق پرسپولیس:

كالدرون از بدعهدی‌ها خسته شد/او ‌آماده مذاكره با پرسپولیس است

عکس خبري -کالدرون از بدعهدي‌ها خسته شد/او ‌آماده مذاکره با پرسپوليس است

مترجم كالدرون امروز با حضور در باشگاه پرسپولیس در مورد دلیل حضورش در این باشگاه و ماجراهای كالدرون صحبت های تازه ای را مطرح كرد.

به گزارش نما، امیر جنانی در خصوص حضور در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: امروز با سیدی به باشگاه آمدیم تا در خصوص توافقی که زمان انصاری‌فرد انجام شد، مطالباتمان را دریافت کنیم. در آن زمان یک قراردادی امضا شد و به دلیل شیوع ویروس کرونا و تغییرات مدیریتی تا امروز هیچ مبلغی دریافت نکرده‌ایم و امروز آمده‌ایم در این خصوص صحبت کنیم. قراردادم خیلی جزئی است و به عنوان مترجم کالدرون 30 میلیون از باشگاه طلب دارم.

وی در خصوص جدایی کالدرون از پرسپولیس عنوان کرد: خیلی از اتفاقات می‌توانست به وجود بیاید و من به عنوان مترجم در جریان نباشم. اتفاقاتی که از اول فصل رخ داد باعث تصمیم جدایی کالدرون شد. یکسری بدعهدی‌ها صورت گرفت و قول‌هایی که عملی نشد باعث خستگی کالدرون شد.
مترجم کالدرون در رابطه با شکایتش در فیفا و توافق باشگاه پرسپولیس با او خاطرنشان کرد: من در جریان قرارداد او نیستم. کاظمی به عنوان وکیل او کارهای کالدرون را انجام می‌دهد. تا جایی که در جریان هستم او شکایت کرده است و در چند مصاحبه اخیرش گفته است من در خصوص پرسپولیس منعطف هستم و اگر باشگاه تمایل داشته باشد من آماده مذاکره هستم.

وی در خصوص مشکلات کالدرون با برخی از بازیکنان پرسپولیس به خصوص سیدجلال حسینی و امید عالیشاه، گفت: اختلافی بین بازیکنان و کالدرون وجود نداشت. سیدجلال را به عنوان یک کاپیتان قبول داشت و همیشه این را مطرح می‌کرد. با امید عالیشاه درگیری خاصی نداشت و تشخیص سرمربی بود که یک بازیکن در چه پستی حضور داشته باشد.

جنانی در خصوص ماجرای پیش آمده در هتل و حضور بعضی افراد همراه کالدرون تاکید کرد: در ماجراهایی که در خصوص هتل برای کالدرون پیش آمد، می‌خواستند او را خراب کنند و یک شب همسرش به ایران آمد و در منزلش بود و بعد به هتل آمدند و این اتفاق‌ها به وجود آمد و اتفاقات قشنگی نبود.

۱۳۹۹/۳/۱۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...