نسخه چاپی

جنگ داخلی در پرسپولیس برای جای خالی رسن!

عکس خبري -جنگ داخلي در پرسپوليس براي جاي خالي رسن!

خط هافبك پرسپولیس در غیاب بشار رسن تلاش می‌كنند تا جای خالی وی را پر كنند و به تركیب اصلی برسند.

به گزارش نما، در آغاز سومین هفته از تمرین پرسپولیس، بشار رسن و کریستین اوساگوآنا هنوز به تهران نیامده‌اند. اگرچه رسول پناه ابراز امیدواری کرد که بشار تا پایان هفته به تهران بیاید اما مشخص نیست که این وعده او عملی شود یا نه و همچنین حتی اگر این اتفاق رخ دهد نیز بعید است باتوجه به تعطیلی سه ماهه تمرینات، یحیی به این زودی ها بشار را در ترکیب اصلی جای دهد.

رسن در لیگ هجدهم یکی از بازیکنان اصلی پرسپولیس بود و چند هفته بعد از آغاز لیگ به ترکیب رسید و در تیم گابریل کالدرون نقشی کلیدی پیدا کرد. او در فصل ۹۸-۹۹ در مجموع ۱۲ بازی فیکس بود تا جزو هافبک های اصلی پرسپولیسی ها لقب گیرد و باعث نیمکت نشینی سیامک نعمتی و امید عالیشاه شود.


به جز این دو بازیکن، پرسپولیس فرشاد احمدزاده را هم داشت که وقتی دید جایی در ترکیب قرمز ها برای او نیست، پیراهن پرسپولیس را با لباس سرخ فولاد عوض کرد. مهدی ترابی و وحید امیری نیز دو هافبک دیگر تیم یحیی گل‌محمدی هستند که یکی در پست هافبک چپ به میدان خواهد رفت و دیگری احتمالا زوج علی علیپور در خط حمله خواهد شد.

بنابراین غیبت رسن فرصتی ویژه برای نعمتی و عالیشاه است که جایگاه از دست رفته خود را باز پس گیرند. عالیشاه که در فصل گذشته آقای پاس گل پرسپولیسی ها بود، در این فصل هم ۴ پاس گل داد اما خیلی به او فرصت نرسید. نعمتی هم بعد از افت کوتاهی که داشت دچار یک مصدومیت هم شد تا اوضاع برای زننده گل صعود پرسپولیس به فینال آسیا خیلی خوب پیش نرود.

با این حال این دو در دور جدید تمرینات پرسپولیس با انگیزه بالایی حاضر شده‌اند و منتظر اعتماد از سوی یحیی گل‌محمدی هستند تا با نمایش درخشان، خیال او را از پست هافبک کناری راحت کنند.
منبع: ورزش سه

۱۳۹۹/۳/۱۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...