نسخه چاپی

جدایی از پرسپولیس برایم معما شده است

عکس خبري -جدايي از پرسپوليس برايم معما شده است

بازیكن اسبق سرخابی‌های پایتخت، گفت: پس سال‌ها هنوز دلیل جدایی از پرسپولیس را نمی‌دانم و این مساله برایم معما شده است.

به گزارش نما،‌ «فرزاد آشوبی» حضور در تیم‌های بزرگ پایتخت را تجربه کرده است، او از روزهای درخشش در سرخابی‌‎های پایتخت حرف زد.

یکی از بازیکنان امیدهای استقلال بودی اما پرسپولیسی‌ شدی؟

اگر در آن زمان فضای بازتر رسانه‌ای وجود داشت بازیکنان آن تیم استقلال زودتر و بهتر در فوتبال ایران چهره می‌شدند. آن تیم بازیکنان بسیار خوب و با ‌کیفیتی داشت که سال‌ها بعد هر کدام از آنها در بهترین تیم‌های ایران توپ زدند.

بعد از آن به عقاب رفتی؟

عقاب در آن سال تیم دوم استقلال محسوب می‌شد. هماهنگی‌هایی صورت گرفته بود تا بازیکنان امید استقلال به این تیم رفته و تجربه کسب کنند. بعد از اینکه به عقاب رفتم دوران کوتاهی به اسلوانی رفتم. حضورم در لیگ اسلونی سه ماه بیشتر طول نکشید، اما تجربیات ارزشمندی را برایم به همراه داشت. این تجربیات از لحاظ ذهنی به من کمک کرد تا در آینده بهتر و راحت‌تر به فوتبالم ادامه دهم. احساس می‌کنم استارت تحولم در فوتبال در این سه ماه رقم خورد.

دلیل جدایی زودهنگامت از «دونایسکا استردا» چه بود؟

از طرف باشگاه عقاب به دونایسکا رفته بودم و اختیار ماندنم دست خودم نبود. آنها تصمیم گرفتند تا به ایران بازگردم و به این تصمیم احترام گذاشتم.

بعد به پرسپولس رفتی؟

در آن زمان بهترین پیشنهادی که به دستم رسید از باشگاه پرسپولیس بود و به این مساله پاسخ مثبت دادم. ضمن اینکه از استقلال پیشنهادی نداشتم.

اگر از استقلال پیشنهاد داشتی استقلال را انتخاب می‌کردید؟

پیشنهاد پرسپولیس فوق‌العاده بود و به آن پاسخ مثبت دادم. ضمن این که ۲ فصل خیلی خوب را در این تیم پشت سر گذاشتم. ما در هفتمین دوره مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های ایران، یک قهرمانی رویایی را کسب کردیم که تا ابد در ذهن هواداران پرسپولیس حک شد.

روزهای خوبی را از نظر فوتبالی داشتی؟

بازی کردن مقابل تعداد زیادی از هواداران پرسپولیس به بازیکن انرژی خاصی می‌دهد و من تمام توانم را به کار می‌بستم تا بهترین کیفیت فنی را داشته باشم اما افسوس که این دوران خیلی زود گذشت.


دلیل جدایی‌ات از پرسپولیس چه بود؟

در زمان مدیریت «داریوش مصطفوی» این جدایی صورت گرفت و پس از چند جلسه که برگزار کردیم منجر به جدایی من شد.

این جدایی به مسائل مالی ارتباط داشت؟

شاید جالب باشد بدانید در صحبت‌هایی که داشتیم بحث مالی مطرح نشد و پس از این همه سال نمی‌دانم چرا و چه دلایلی باعث شد تا از پرسپولیس جدا شوم. این امر برای خودم به یک معمای بزرگ تبدیل شده است.

بعد به مس کرمان رفتی و سپس استقلالی شدی؟

روزهای خوبی در مس کرمان داشتم، با این تیم سوم لیگ برتر شدیم و به لیگ قهرمانان آسیا صعود کردیم و عملکرد خوبی در آسیا داشتیم. رابطه خوبی با پرویز مظلومی داشتم و وقتی او هدایت استقلال را بر عهده گرفت به من پیشنهاد همکاری داد که به این پیشنهاد پاسخ مثبت دادم.

چرا تنها یک فصل در استقلال حضور داشتی؟

راستش را بخواهید در این تیم آرامش نداشتم و این مساله تاثیر مستقیمی در تصمیم داشت. خصوصیات اخلاقی‌ام به گونه‌ای است که نمی‌توانم در جایی که آرامش ندارم، به کار ادامه دهم.

این عدم آرامش به چه مسائلی ارتباط داشت؟

حس درونی بود، یک سری مسائل فنی من‌را اذیت می‌کرد و برایم سوال برانگیز بود و نتوانستم جواب قانع کننده‌ای را برای این پرسش‌ها پیدا کنم. برای همین تصمیم گرفتم از استقلال بروم.

فوتبال را خیلی بی سرو صدا کنار گذاشتی؟

دوست نداشتم برای خداحافظی از فوتبال جار بزنم، نمی‌خواستم فریاد بزنم که فوتبال را کنار گذاشته‌ام.

چی شد که تصمیم به خداحافظی گرفتی؟

۲ بحث برای خداحافظی‌ام از فوتبال مطرح بود. ابتدا از لحاظ فوتبالی انگیزه گذشته را نداشتم و دوم اینکه شرایط مالی باشگاه‌ها برایم که بازیکن با تجربه بودم راضی کننده نبود و تصمیم گرفتم فوتبال را کنار بگذارم.
منبع: ایرنا

۱۳۹۹/۳/۲۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: