نسخه چاپی

عناوین و شعار روز‌های دهه كرامت اعلام شد

عکس خبري -عناوين و شعار روز‌هاي دهه کرامت اعلام شد

شورای هماهنگی بزرگداشت دهه كرامت كشور، عناوین و شعار روز‌های این دهه در سال جاری را اعلام كرد.

به گزارش نما،شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور، شعار و عناوین روز‌های این دهه در سال جاری را اعلام کرد.

شعار دهه انتخاب شده امسال نیز «خدمت کریمانه؛ همدلی به رسم اهل‌بیت(ع)» اعلام شده است که عناوین این روز‌ها به شرح زیر است.

سه‌شنبه سوم تیر، مصادف با اول ذی‌القعده و همزمان با ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) با عنوان «تکریم دختران؛ نشان خانواده فاطمی» نامگذاری شده است. چهارشنبه چهارم تیر، مصادف با دوم ذی‌القعده، همزمان با روز شهرداری و دهیاری باعنوان «در شادی اهل‌بیت(ع) شاد باشیم» نامگذاری شده است. پنجشنبه، پنجم تیر نیز مصادف با سوم ذی‌القعده با عنوان «مدافعان سلامت رهروان ایثار و شهادت» نام گرفته است.

همچنین برای جمعه ششم تیر، که همزمان با روز جهانی مبارزه با مواد مخدر است عنوان «خانواده مهدوی محور جامعه مهدوی» و روز شنبه هفتم تیر، همزمان با روز تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه و بزرگداشت حضرت صالح بن موسی الکاظم(ع)، شهادت آیت‌الله بهشتی(ره) و ۷۲ نفر از یاران امام خمینی(ره) عنوان «امامزادگان الگوی تمدن دینی و ولایت‌پذیری» در نظر گرفته شده است.

یکشنبه هشتم تیر نیز مصادف با ششم ذی‌القعده و روز بزرگداشت حضرت احمدبن موسی شاهچراغ(ع) و روز مبارزه با سلاح‌های شیمیایی و میکروبی باعنوان «حضرت شاهچراغ(ع) اسوه عدالت و امین ولایت» نامگذاری شد و دوشنبه ۹ تیرماه نیز مصادف با هفتم ذی‌القعده با عنوان «تشکل‌های مردمی جهادگران خدمت و سلامت» نام نهاده شده است.

براساس این گزارش، برای سه‌شنبه ۱۰ تیرماه، مصادف با هشتم ذی‌القعده و روز آزادسازی شهر مهران و بزرگداشت صائب تبریزی عنوان «رفاه و امید در سایه جهش تولید» و برای چهارشنبه ۱۱ تیرماه که مصادف با نهم ذی‌القعده و شهادت آیت‌الله صدوقی چهارمین شهید محراب استعنوان «شهداء و علما الگوی تحقق گام دوم انقلاب» در نظر گرفته شده است.

پنجشنبه ۱۲ تیرماه، مصادف با دهم ذی‌القعده و حمله ددمنشانه آمریکا به هواپیمای مسافربری آمریکا، روز بزرگداشت علامه امینی(ره) و روز افشای حقوق بشر آمریکایی با عنوان «خادم الرضا، شهید سلیمانی؛ الگوی خادمان اهل‌بیت(ع)» و در نهایت جمعه ۱۲ تیرماه، مصادف با یازدهم ذی‌القعده، سالروز ولادت امام رضا(ع) نیز با عنوان «امام رضا(ع)؛ امام رأفت و مهربانی» نا‌‌م‌گذاری شده است.
ایکنا

۱۳۹۹/۳/۲۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...