نسخه چاپی

جنجال جدید زلاتان در سوئد

عکس خبري -جنجال جديد زلاتان در سوئد

ستاره سوئدی تیم فوتبال میلان با نقض یكی از موارد پروتكل بهداشتی مسابقات فوتبال، جنجالی جدید ساخت.

به گزارش نما، نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا از جنجال جدید زلاتان ابراهیموویچ مهاجم سوئدی تیم فوتبال میلان با نقض مقررات بهداشتی مربوط به کنترل ویروس کرونا جنجالی جدید آفرید.
ظاهراً ستاره سوئدی تیم فوتبال میلان که به دلیل مصدومیت این روزها در کشور خودش به سر می‌برد، با ورود به رختکن تیم هاماربی - تیم سوئدی که دارنده بخشی از سهام آن است - پروتکل بهداشتی مربوط به تمرینات و مسابقات فوتبال را نادیده گرفته است. طبق این پروتکل رفتن بازیکنان به رختکن به دلیل فضای محدود آن و عدم امکان رعایت فاصله گذاری اجتماعی ممنوع است.

ابراهیموویچ شب یکشنبه شب برای تماشای بازی هاماربی مقابل اوسترشوندز در فصل جدید فوتبال سوئد که با پیروزی 2 بر صفر تیم او خاتمه یافت، پس از به صدا درآمدن سوت پایان برای تبریک گفتن به بازیکنان به رختکن رفت در حالی که او مجاز به انجام این کار نبود. حتی در دوران پیش از شیوع کرونا هم تنها بازیکنان و اعضای کادر فنی اجازه ورود به رختکن‌ها را داشتند و دارند.

تخلف ایبرای 38 ساله حالا سبب شده است که اتحادیه فوتبال سوئد پرونده‌ای انصباطی را برای او به جریان بیندازد. در همین حال گزارش شده که میلان او را مجازات نخواهد کرد چون به او برای بازگشت به سوئد در ایام تعطیلاتش مجوز داده بود.

منبع: تسنیم

۱۳۹۹/۳/۲۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: