نسخه چاپی

اتفاقی عجیب برای علیرضا بیرانوند

عکس خبري -اتفاقي عجيب براي عليرضا بيرانوند

یك رسانه بلژیكی در اقدامی عجیب از «بیرانوند» نه به عنوان بازیكن باشگاه «آنتورپ»، بلكه به عنوان یكی از گزینه‌های مدنظر این باشگاه نام برده است.
به گزارش نما، در حالی که علیرضا بیرانوند دروازه بان شماره یک تیم ملی کشورمان و باشگاه پرسپولیس با تیم فوتبال آنتورپ قرارداد امضا کرده، سایت بلژیکی" voetbalbelgie" در اقدامی عجیب، نام او را فقط به عنوان یکی از "گزینه های" مدنظر این تیم درج کرده است.

اخبار ورزشی- این رسانه بلژیکی که فهرست بازیکنان ورودی، خروجی و گزینه‌های مدنظر باشگاه‌های لیگ برتر این کشور (ژوپیلر لیگ) را منتشر می‌کند، تا چندی پیش حتی نام بیرانوند را در بین گزینه‌های باشگاه آنتورپ هم نمی‌آورد، اما حالا نام دروازه بان تیم ملی کشورمان را در کنار نام «کاوه رضایی» مهاجم ایرانی کلوب بروژ در فهرست گزینه‌های تیم چهارم «ژوپیلر لیگ» درج کرده است.

این در حالی است که بیرانوند از مدت‌ها قبل با آنتورپ قرارداد امضا کرده و قرار است به زودی برای حضور در آزمایش‌های پزشکی این تیم راهی بلژیک شود.

البته بیرانوند یک بار قصد سفر به بلژیک را داشت که به خاطر شرایط خاص ناشی از شیوع ویروس کرونا سفر او لغو و به تاریخ دیگری موکول شد.

۱۳۹۹/۴/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: