نسخه چاپی

دژاگه به خاطر تیم ملی برمی‌گردد؟

عکس خبري -دژاگه به خاطر تيم ملي برمي‌گردد؟

اشكان دژاگه به زودی به ایران بر می گردد تا با همراهی تراكتور در هفته های پایانی بازی های لیگ برتر برای حضور در اردوی تیم ملی هم آماده شود.

به گزارش نما، باشگاه تراکتور اعلام کرده اشکان در تمرینات این تیم حضور ندارد به این خاطر که شیوع ویروس کرونا در ایران خانواده اش را نگران کرده و برای حضور در تمرینات تیم و همراهی تیم در ادامه بازی‌های لیگ برتر تردید دارد. اما یک موضوع مهم ممکن است نگاه او را تغییر دهد و خبرهای رسیده حکایت از آن دارد اشکان دژاگه برنامه اش را تغییر خواهد داد و به زودی برای سفر به تبریز برنامه ریزی خواهد کرد. اشکان در صورت عدم حضور در اردوی تراکتور و همراهی نکردن این تیم در بازی‌های باقی مانده شانس کمی برای همراهی تیم ملی در بازی‌های مهر ماه خواهد داشت؛ به همین خاطر در تلاش است با متقاعد کردن خانواده اش تصمیم خود را تغییر داده و به تبریز برگردد.

آن چیز که قبلا اشکان دژاگه را نگران کرده بود و موجب تردید حضورش در تبریز شده بود حضور ۶ بازیکن کرونایی در اردوی تیم بود. اما حتما خبرهای قرنطینه این بازیکنان و حضور دوباره اشان در تمرینات تیم به گوش اشکان خواهد رسید. نکته امیدوار کننده برای اشکان موضع فدراسیون فوتبال در مورد این بازیکن بود که دیروز مرتضی محصص – رییس کمیته فنی بدان اشاره کرد؛ اشکان بازیکنی است که هنوز می‌تواند برای تیم ملی مفید باشد. درخواست تماشاگران تیم تراکتور از اشکان برای حضور دوباره در اردوی تیم هم در اتخاذ تصمیم جدید تاثیر گذار بوده است.
منبع: روزنامه خبر ورزشی

۱۳۹۹/۴/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...