نسخه چاپی

پاسخ شیخ ویسی درباره اتهام تبانی با پرسپولیس

عکس خبري -پاسخ شيخ ويسي درباره اتهام تباني با پرسپوليس

دروازه‌بان پیكان بعد از شكست سنگین تیمش مقابل پرسپولیس كه به ادعای كارشناسان با اشتباه او روی گل اول همراه بود، به این اتهامات پاسخ داد.

به گزارش نما، وحید شیخ ویسی، دروازه‌بان پیکان نتوانست در روز تقابل با پرسپولیس به عنوان چهره درخشان تیمش ظاهر شود و در نهایت نیز با اشتباه روی گل اول، مسیر شکست تیمش را هموار کرد. او البته به این اتهامات پاسخ داده و از عملکردش دفاع کرد.

وی درباره بازی مقابل پرسپولیس گفت: مسلما بازی برای ما خوب نبوده چرا که سه گل خوردیم و نتیجه بازی را هم واگذار کردیم. ما موقعیت‌های زیادی هم به حریف دادیم اما آنها گلزنی نکردند و وقتی اینگونه برای همه روزی بدی بوده مشخص است که نتیجه نمی‌گیریم. تیم ما همیشه منتظر است که یک گل بخوریم و بعد حمله کنیم! دیروز هم اینطور بود و ما ترسو بازی می‌کنیم. همیشه دنبال این هستیم که با گلزنی حریف دل و جرات پیدا کنیم و برای حمله کردن انگیزه بگیریم که اکثرا بی نتیجه است.

دروازه بان پیکان با انتقاد به عملکرد تیمش گفت: تمام تیم ما مشکل دارد و این شرایط فقط بر عهده یک نفر نیست. وقتی توپ از نیمه ما عبور می‌کند برای حریف موقعیت گل ایجاد می‌شود. با حضور آقای ویسی یک مقدار نظم تیمی خوبی به دست آوردیم و در بازی‌های دوستانه خوب عمل کردیم اما در اولین بازی رسمی نشان دادیم که هنوز خیلی کار داریم. امیدواریم که در ادامه مسابقات بتوانیم به حداکثر امتیازات دست پیدا کنیم.


شیخ ویسی درباره صحنه گل اول علی علیپور و عملکردش مقابل پرسپولیس گفت: به هر حال وقتی در محوطه 6 قدم چنین ضربه‌ای می‌زنند شانس بسیار بالایی برای گلزنی وجود دارد. من هم روی این صحنه غافلگیر شدم که تا واکنش نشان دادم نتوانستم توپ را خوب کنترل کنم و توپ گل شد. یک بازیکن آنها مقابل چهار بازیکن ما به راحتی ضربه سر زد و ما هم گل خوردیم. تیم ما تمرکز لازم را ندارد و از ابتدای فصل اینطور بوده است.

دروازه بان پیکان درباره اینکه عملکرد او طی سه بازی اخیر مقابل پرسپولیس مورد توجه قرار گرفته است، توضیح داد: وقتی یک تیم می‌بازد همه به دنبال مقصر هستند. من با شخص خاصی کار ندارم شما الان بازی روز گذشته ذوب آهن را ببینید که قراردادش هم به زودی تمدید کرده بود چه گلی خورد. به هر حال من کسی را مقصر نمی‌دانم چون اشتباه پیش می‌آید و توپ وارد دروازه می‌شود. من خودم می‌دانم که هجمه‌های علیه شیخ ویسی از کجا آب می‌خورد.

او ادامه داد: یکسری مسائل را خودم می‌دانم. در ادامه به این مسائل رسیدگی می‌کنم. من تا الان با مدیربرنامه کار نکردم و یکسری مدیربرنامه در حوالی تیم ما هستند که هم پستی‌های من را در این تیم دارند و منتظر هستند که من اشتباه کنم. شما دیدید که در نبود من هم تیم ما 3 یا 4 گل خورده و هیچ اتفاقی نیفتاده است. سنگربان خارجی یا داخلی داشتیم و باختیم اما هیچ هجمه‌ای وجود نداشته است. متاسفانه هیچ زمان در این فوتبال از من حمایت نشده است. خیلی حرف در سینه‌ام دارم و فعلا در همین حد را می‌گویم.

شیخ ویسی با اشاره به این انتقادات در ادامه گفت: من دو سال است که خیلی وقت‌ها جواب ندادم ولی الان می‌خواهم صحبت کنم چرا که تمام تیم اشتباه می‌کنند اما بعد از شکست گلر مقصر می‌شود. همه آدم‌ها داخل و خارج زمین اشتباه می‌کنند اما اشتباهات من فقط دیده می‌شود؛ از همه حمایت می‌شود به غیر از من!

سنگربان پیکان درباره انتقاد عبدالله ویسی از عملکرد او در بازی شب گذشته گفت: نه، آقا ویسی سرمربی من هستند و اگر حرفی می‌زنند حق دارند. فکر می‌کنم سوالاتی که از ایشان شده یک مقدار جانبدارانه است و شیطنت صورت گرفته است. چرا هیچکس از اشتباه دروازه بان ذوب آهن صحبت نکرد؟ من منشا شایعات و شیطنت‌ها را می‌دانم و دوست دارند من را بکوبم که به آنها رسیدگی می‌کنم. من مدیربرنامه ندارم اما بلد هستم که از خودم دفاع کنم! دروازه‌بان‌های دیگر تیم ما هم اتفاق افتاده که در بازی سه یا چهار گل خوردند اما من هیچ حرفی نزدم اما مدیربرنامه‌هایشان دنبال شیطنت هستند. از الان به بعد اخلاق من تغییر می‌کند و به حواشی جواب می‌دهم.

شیخ ویسی ادامه مسابقات فصل را برای پیکان دشوار تصور کرد و گفت: ما امیدواریم که در 8 بازی آینده بهترین نتایج را به دست بیاوریم. شک ندارم و ما باید خودمان به خودمان کمک کنیم. در رختکن به بچه‌ها گفتم که فقط ما می‌توانیم به خودمان کمک کنیم. ما تیم خوبی داریم که رفته رفته به نظم و انضباط بیشتری هم می‌رسد ولی باید در بازی‌های رسمی مسئولیت پذیری بیشتری داشته باشیم.
منبع: ورزش سه

۱۳۹۹/۴/۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...