نسخه چاپی

چراغپور: پرسپولیس قهرمانی‌اش مسجل است

عکس خبري -چراغپور: پرسپوليس قهرماني‌اش مسجل است

كارشناس فوتبال كشورمان درباره تغییر چهره تیم‌های لیگ برتری توضیحاتی را ارائه كرد.

به گزارش نما، جلال چراغپور کارشناس فوتبال درباره وضعیت فوتبال ایران در ایام کرونا اظهار کرد: ما شاهد سبک جدیدی از فوتبال هستیم که شدت مسابقه را ندارد و از آن طرف همانند بازی دوستانه نیست. به هر حال بازی‌ها بدون تماشاگر برگزار می‌شود و همین موضوع باعث شده که بازیکنان انگیزه چندانی نداشته باشند.

او ادامه داد: چهره فوتبال عوض شده است، اما بازی‌ها دلچسب نیست. به هر حال فوتبال از نوع سوم را تماشا می‌کنیم. همچنین فوتبال به دنبال جلب توجه تماشاگر نیست، اما نتیجه بازی‌ها برای تیم‌ها مهم است.

چراغپور: سبک جدیدی در فوتبال را مشاهده می کنیم/ استعفای مربیان برای ثبت نشدن آمار ضعیف است

مربیان نمی خواهند نتایج ضعیف در کارنامه آنها ثبت شود

چراغپور درباره بی ثباتی در نیمکت فنی تیم‌های لیگ برتر و استعفای چند مربی بیان کرد: برخی از مربیان زرنگ و حرفه‌ای هستند و برای اینکه سقوط تیمشان به نام آن‌ها ثبت نشود استعفا می کنند. به هر حال مربیگری در فوتبال کشورمان فرمول و روش خاص خودش را دارد. در ابتدای فصل مربیانی هستند که بهترین امکانات را در اختیار دارند، اما زمانی که تیمشان در انتهای جدول قرار می‌گیرد کناره گیری می‌کنند تا نتایج ضعیف در آمار مربیگری آنها لحاظ نشود. همچنین بندی در قرارداد مربیان گذاشته می‌شود که بعد از استعفا حق و حقوقی نداشته باشند در صورتی که آن‌ها دستمزد خود را همان ابتدا گرفته اند.

او افزود: مربیان بیکار برای هدایت تیم‌ها هم استدلال خود را دارند و می‌گویند ما تلاش کردیم، اما نتوانستیم تیم خود را در لیگ برتر حفظ کنیم و به این صورت است که دلیل سقوط یک تیم به نام هیچ شخصی ثبت نمی‌شود.

پرسپولیس قهرمانی اش در لیگ برتر مسجل شده است

کارشناس فوتبال درباره فاصله امتیازی زیاد تیم‌ها با پرسپولیس گفت: قهرمانی پرسپولیس مسجل شده و این تیم شایسته کسب مقام اول است. پرسپولیس قهرمان لیگ نوزدهم می‌شود و سایر تیم‌ها باید برای کسب سهمیه آسیا با یکدیگر رقابت کنند.

سپاهان و تراکتور برای کسب سهمیه آسیا رقابت می کنند

او درباره بازی سپاهان و تراکتور بیان کرد: تکلیف صدرجدول لیگ برتر فوتبال مشخص است و تیم‌های فوتبال سپاهان و تراکتور باید برای کسب سهمیه آسیا رقابت کنند. به نظرم وضعیت سپاهان به صورتی است که شانس بیشتری برای پیروزی در این بازی دارد. البته اگر تراکتور همه نفراتش را در اختیار داشته باشد به طور حتم می‌تواند حریف اصفهانی را اذیت کند.

کارشناس فوتبال درباره احتمال سرمربیگری محرم نویدکیا در سپاهان گفت: به هر حال بازیکنان قدیمی باید از یک جایی کار خود را شروع کنند و این موضوع ایرادی ندارد. نویدکیا باهوش است و امیدوارم در مربیگری هم موفق شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

۱۳۹۹/۴/۲۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: