نسخه چاپی

معاون باشگاه پرسپولیس: تا چند روز دیگر نامه جدیدی از فیفا به دست‌مان می‌رسد/ قبل از اینكه خطری تهدیدمان كند باقی طلب برانكو را می‌دهیم

عکس خبري -معاون باشگاه پرسپوليس: تا چند روز ديگر نامه جديدي از فيفا به دست‌مان مي‌رسد/ قبل از اينکه خطري تهديدمان کند باقي طلب برانکو را مي‌دهيم

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس گفت: به دنبال تأمین منابع جدید مالی هستیم تا مابقی مطالبات برانكو را قبل از اینكه خطری باشگاه را تهدید كند، پرداخت كنیم.

به گزارش نما، رضا یلوه درباره آخرین وضعیت پرداخت بدهی‌ برانکو ایوانکوویچ اظهار داشت: ما در مجموع 60 درصد از کل بدهی‌های برانکو و دستیارانش را پرداخت کرده‌ایم، یعنی بدهی‌های زلاتکو، پانادیچ و مارکو به طور کامل تسویه شده است و 30 درصد از طلب برانکو را هم به حساب او واریز کردیم.

وی افزود: اکنون هم در حال مذاکره هستیم تا منابع جدیدی جذب کنیم و هر چه زودتر و قبل از اینکه خطری باشگاه را تهدید کند، مابقی پول برانکو را هم پرداخت کنیم.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا فیفا فرصتی برای پرداخت مابقی بدهی برانکو به باشگاه داده است یا خیر، گفت: خدا را شکر فیفا حکمی صادر نکرده و حسن نیت ما را دیده است. بخش بین‌الملل پیگیر موضوع است و احتمالاً تا چند روز آینده نامه جدید فیفا به دست ما خواهد رسید، اما در نامه قبلی پرداخت مطالبات پانادیچ و زلاتکو را از محل فیفا تأیید کردند. در این نوع پرونده‌ها فیفا وقتی می‌بیند کار تسویه را انجام می‌دهیم، شدت احکام را کم می‌کند و فرصت می‌دهد که تسویه کنیم. خدا را شکر تا الان نامه تهدیدآمیزی نیامده است و فکر می‌کنم یک ماه هم به ما فرصت داده شود. پیگیر این موضوع هم هستیم تا به خاطر این یک ماه هم جریمه‌ای شامل حال‌مان نشود و زودتر از این موعد هم پول برانکو را کامل پرداخت کنیم.

یلوه همچنین درباره پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان خارجی پرسپولیس نیز توضیح داد: بله، بخشی از مطالبات رسن، پانادیچ و اوساگونا هم پرداخت شد و میزان پرداختی به این بازیکنان هم به میزان پرداختی بازیکنان دیگر رسید.
منبع: تسنیم
ثبت: ۱۳۹۹/۵/۲۰

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 
آخرین اخبار...