نسخه چاپی

امكان ندارد بازی با پرسپولیس۳ - ۰ شود/به تغییر رضایی فكر نمی‌كنیم

عکس خبري -امکان ندارد بازي با پرسپوليس? - ? شود/به تغيير رضايي فکر نمي‌کنيم

سخنگوی باشگاه ذوب آهن با بیان اینكه یك پنالتی دیگر برای این تیم در بازی با گل گهر گرفته نشد، گفت: بازیكنان خوبی داریم و به تغییر رحمان رضایی فكر نكرده‌ایم.


به گزارش نما، رسول کربکندی درباره تساوی تیم ذوب آهن مقابل گل گهر در لیگ برتر گفت: اگر کسی متعصب نبود و این بازی را تماشا می‌کرد، قطعاً مسابقه قشنگی می‌دید. دو تیم حملات زیادی داشتند و روز پرکار دروازه بان ها بود. به نظرم در این مسابقه بیش از حد انتظار در لیگ ایران موقعیت روی دروازه‌ها ایجاد شد. داور دو پنالتی برای ما گرفت اما متاسفانه یک پنالتی دیگر را اعلام نکرد. پنالتی گرفته نشده از اولی واضح‌تر بود.

وی ادامه داد: تیم ذوب آهن وقتی در فاز تهاجمی قرار می‌گیرد خیلی خطرناک است. به نظرم یک مقدار عقب بازی می‌کنیم که کادر فنی این موضوع را بررسی می‌کند. چون تا الان برد نداشته‌ایم، بازیکنان استرس دارند و بعد از گلزنی کمی عقب می‌نشینند. البته گل گهر تیم گردن کلفت و بسیار خوبی بود که در پِرس کردن حریفانش عالی عمل می‌کند.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن درباره دلیل پیروز نشدن این تیم در لیگ تا هفته هشتم، یادآور شد: از سوی باشگاه هر امکاناتی که لازم بوده است به تیم داده‌ایم از جمله پرواز چارتر برای سفر به شهرهای دیگر، پرداخت ۳۰ درصد اولیه قراردادها و مسائلی از این دست. سعی کردیم دغدغه‌ای از سوی باشگاه نباشد. ما این فصل آسیب زیادی از داوری‌ها دیدیم. بحث کرونا و ابتلای بازیکنان به کرونا هم بوده است و تقریباً هر روز مشکل جدیدی داشته‌ایم.


رحمان رضایی و امیر قلعه نویی

کربکندی درباره احتمال تغییر رحمان رضایی سرمربی این تیم یادآور شد: به این چیزها فکر نکرده‌ایم و فکر نمی‌کنیم. تیم تحت حمایت است. بازیکنان جوان و باتجربه ای داریم. اکثر گل‌ها را هم از روی نقطه پنالتی خورده‌ایم. بازیکنان ما مقابل گل گهر نشان دادند اگر با اعتماد به نفس بیشتر و رو به جلو بازی کنند می‌توانند پنالتی بگیرند و گل بزنند.

وی با اشاره به اعتراض‌های امیر قلعه نویی سرمربی گل گهر بعد از اعلام ضربه پنالتی به سود ذوب آهن، گفت: این هم دیدگاه آقای قلعه نویی بود که پنالتی نیست. اعتراض کردن در لیگ ما مد شده است. این اعتراض‌ها به ضعف داوری ما بر می‌گردد. مثل اینکه داوران هم اعتماد به نفس کافی را ندارند؛ در حالی که تماشاگری در ورزشگاه نیست و باید راحت سوت بزنند. خیلی وقت‌ها این اعتراض به داوری‌ها هم اثر دارد و کسی که بیشتر شلوغ کند به نتیجه بهتری می‌رسید. همین اعتراض روی ضربه پنالتی اول باعث شد پنالتی دوم ما که واضح‌تر بود، گرفته نشود. به هر حال تا کمک داور ویدئویی (VAR) به ایران نیاید همین مشکلات ادامه دارد.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن در ادامه صحبت‌هایش در خصوص ادعای زهره هراتیان رئیس مرکز پزشکی فوتبال مبنی بر اینکه ذوب آهن قبل از بازی با پرسپولیس مرتکب تخلف شده بود، اظهار کرد: چه تخلفی بوده است که ما نمی‌دانیم؟ هیچ چیزی برای ما نفرستاده‌اند. قبل از آن بازی مشکلاتی پیش آمد. وقتی نمایندگان ایفمارک برای تست گرفتن آمدند، نفراتی که تستشان مثبت شده بود، منفی شدند. البته آنها صورت جداگانه تمرین کردند. در تست دوم ایفمارک، قاسم حدادی فر دوباره مثبت شد. ما اجازه تمرین به قاسم نداده بودیم.


رسول کربکندی

وی افزود: نمی دانم محتوای شکایت و تخلف چه بوده است ولی این را می دانم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده‌ایم و هزینه‌های زیادی برای گرفتن تست، گرفتن دو اتوبوس مجزا، پرواز چارتر و تدابیر پزشکی متحمل شده‌ایم.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن در پایان در پاسخ به این سئوال که آیا نگران نیستید نتیجه بازی با پرسپولیس از سوی کمیته انضباطی ۳ بر صفر به سود پرسپولیس اعلام شود؟ گفت: خیر؛ امکان ندارد. فدراسیون خودش این بازی را تعطیل کرد. برای انجام مسابقه به تهران آمده بودیم و ۱۴۰ میلیون تومان هم هزینه کردیم. شب قبل از بازی به یکباره تصمیم گرفتند مسابقه را لغو کنند.
منبع: مهر

۱۳۹۹/۱۰/۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: