نسخه چاپی

ناراحتی استقلالی‌ها از برنامه سازمان لیگ

عکس خبري -ناراحتي استقلالي‌ها از برنامه سازمان ليگ

برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ برای هفته‌های دهم تا دوازدهم لیگ برتر و همچنین دربی پایتخت باعث ناراحتی استقلالی‌ها شده است.


به گزارش نما، سازمان لیگ امروز (یکشنبه) برنامه مسابقات هفته دهم تا دوازدهم و همچنین دیدار دربی پایتخت را اعلام کرد که طبق آن تیم‌های پرسپولیس و استقلال در تاریخ 22 دی‌ماه در دیدار معوقه هفته هشتم به مصاف یکدیگر می‌روند که این موضوع با ناراحتی باشگاه استقلال مواجه شده است.

استقلالی‌ها معتقدند با وجود اینکه سهیل مهدی پیش از این اعلام کرده بود که دربی با تعداد بازی‌های مساوی دو تیم برگزار می‌شود اما طبق برنامه اعلامی سازمان لیگ تیم استقلال در روز دربی دو بازی بیشتر از حریف خود خواهد داشت. همچنین آبی‌پوشان معتقدند اگر قرار بود دو تیم با تعداد بازی نابرابر مقابل یکدیگر قرار بگیرند، بهتر بود دربی در همان تاریخ قبلی و بلافاصله پس از بازگشت پرسپولیس از فینال آسیا برگزار شود.

همچنین استقلالی‌ها نسبت به این موضوع نیز معترض هستند که چرا سازمان لیگ پس از صحبت‌های یحیی گل‌محمدی مبنی بر اینکه اگر استراحت تیمش برای دیدار با ذوب‌آهن کمتر از 6 روز باشد در این مسابقه شرکت نمی‌کند، تاریخ این بازی را تغییر داده و یک روز به تعویق انداخته است.
منبع: تسنیم

۱۳۹۹/۱۰/۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...