نسخه چاپی

ابوالقاسم‌پور: پرسپولیس در باد بردن فولاد نخوابد/ عبدی نیاز به یك مكمل خوب دارد

عکس خبري -ابوالقاسم‌پور: پرسپوليس در باد بردن فولاد نخوابد/ عبدي نياز به يک مکمل خوب دارد

پیشكسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امكان داشت پرسپولیس با پنالتی فولاد برد را از دست بدهد و در این حالت حق این تیم ضایع می‌شد.

ن
به گزارش نما، بهنام ابولقاسم‌پور درباره برتری 2 بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان در هفته یازدهم لیگ برتر اظهار داشت:‌ هرچند کیفیت بازی چندان بالا نبود اما مهم کسب سه امتیاز بود. فولاد تیم بسیار خوبی است و موقعیت‌های زیادی روی دروازه پرسپولیس ایجاد کرد اما به نظرم پرسپولیس از موقعیت های خود بهتر استفاده کرد و با دوندگی و صرف کردن فعل خواستن توانست این برد را کسب کند.

وی با اشاره به پنالتی اعلام شده برای فولاد گفت: آنچه ما دیدیم توپ به بالای بدن کنعانی‌زادگان برخورد کرد و طبق آنچه از قوانین داوری می دانیم این صحنه به هیچ وجه پنالتی نیست. البته کارشناسان راحت‌تر می‌توانند نظر بدهند اما به هر حال چنین پنالتی‌هایی که اشتباه بودن آنها واضح است به یک تیم خیلی ضربه می‌زند. امکان داشت پرسپولیس با همین یک پنالتی برد را از دست بدهد و در این حالت حق این تیم ضایع می‌شد.

مهاجم اسبق پرسپولیس درباره اینکه آیا پرسپولیس با این برد از فشارهای روحی و روانی چند وقت اخیر خارج می‌شود، گفت: قطعاً با این برد شرایط خیلی بهتر می‌شود اما نباید بازیکنان پرسپولیس در باد برد مقابل فولاد بخوابند. قطعاً دو بازی آینده مقابل تیم‌های انتهای جدولی آلومینیوم و ماشین‌سازی اهمیت زیادی برای تیم یحیی گل‌محمدی و شاگردانش دارد. آنها شرایط خوبی در جدول ندارند و با انگیزه زیاد مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرند. به نظر من با پیروزی در دو دیدار آینده وضعیت پرسپولیس در نیم فصل اول خیلی بهتر خواهد شد.

ابوالقاسم‌پور درباره گلزنی مهدی عبدی در دومین بازی متوالی پس از فشارهایی که روی وی ایجاد شد، گفت:‌ عبدی نیاز به یک مکمل خوب در کنار خود دارد. در این بازی هم مدام تنها بود و گاهی مواقع احمد نوراللهی که هافبک دفاعی است به وی اضافه می‌شد. در این مدت فشار زیادی از طرفداران و رسانه‌ها به این بازیکن آمد و همه از وی گلزنی می‌خواستند. به نظر من با حضور احتمالی ترابی و اتمام محرومیت آل‌کثیر شرایط این بازیکن هم بهتر می‌شود.

وی درباره مهم‌ترین دلیل نتیجه نگرفتن‌های پرسپولیس قبل از بازی با فولاد گفت: پرسپولیس در جذب بازیکن مشکل پیدا کرد و خیلی از نفراتش جدا شدند و مدیریت باشگاه نتوانست جای آنها نفرات با کیفیتی جذب کند. در مجموع من مسائل مدیریتی و جذب نشدن بازیکن را در این ناکامی‌ها دخیل می‌بینم.
منبع: فارس

۱۳۹۹/۱۰/۳۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: