نسخه چاپی

خمینی كبیر را تنها نگذارید!

عکس خبري - خميني کبير را تنها نگذاريد!

حسین گونه باشید، پیرو حسین و یاران او باشید، یاران حسین را مدد كنید! خمینی كبیر را یاری داده و او را تنها نگذارید!به گزارش نما، شهید سعید کریمی از دانش آموزان دبیرستان سپاه تهران (مکتب الصادق(ع)) بود که در ۲۴ بهمن‌ماه سال ۱۳۶۴ به شهادت رسید. وصیت‌نامه این شهید بزرگوار به این شرح است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

إِنَّا فَتَحْنَا لَکَ فَتْحًا مُّبِینًا (۱)

لحظاتی دیگر به وادی عاشقان راه خدا می‌رویم و در پی پیروزی بر خصم دون به پیش می‌تازیم تا شاید خداوند نصرتی عطا کند و با پیروزی و سرافرازی به سوی شما عزیزان بازگردیم.

در این راه باید استقامت کرد، زیرا که عاشقان به خدا، خدا را در آن می‌جویند و اگر خداوند را یافتند به سویش می‌شتابند.

خمینی کبیر را تنها نگذارید!

اگر خداوند طلب کند، خون ناپاکمان را حاضریم در راهش بریزیم و اگر این فیض عظیم نصیب مان شد، روح مان در آن صورت شاد می‌شود.

اگر خواستید عزاداری کنید، برای آقا امام حسین علیه السلام عزاداری کنید، زیرا که اوست جهت دهنده ما و اوست که اگر همه غم‌های عالم را جمع کنیم به غم او و اهل بیتش نمی‌رسد.

حسین گونه باشید، پیرو حسین و یاران او باشید، یاران حسین را مدد کنید!

خمینی کبیر را یاری داده و او را تنها نگذارید!

در پی او باشید نه جلوتر از او و نه عقب‌تر از او، جبهه‌ها را خالی نگذارید، که جویندگان امام زمان (عجل الله فرجه) در جبهه‌ها بهتر می‌توانند به مقصود خود برسند، پس به سوی جبهه‌ها بشتابید.

دل امام زمان عجل الله فرجه را از خود نرنجانید، گناهان را کنار گذاشته و به اعمال نیکو بپردازید و اگر به دنبال شفا و فرجی می‌گردید، حتما به جبهه سری بزنید و در انتهای نصایح، در خط اسلام قرار گیرید تا پیروزی سریع‌تر به دست بیاید.

مرگ حق است و هرگز نمی‌توان از آن دوری جست، پس اگر حق است، چه بهتر که در راه خدا باشد و ما از این گونه مردن استقبال می‌کنیم.

اگر به فیض شهادت نایل شدم از شما خانواده محترم درخواست می‌کنم که برای این حقیر گنهکار به مدت یک ماه روزه بگیرید و به مدت شش ماه نماز به جای آورید.

اگر جنازه‌ام به دست شما برگشت، آن را در قطعه شهدا دفن کنید و برای کم شدن فشار قبرم حتما نماز وحشت را به جا آورید.

از همگان حلالیت بطلبید و اگر کسی مدعی شد که از این حقیر چیزی می‌خواهد به او بدهید.

در انتهای وصیت از همگان التماس دعا دارم و از همگی خداحافظی می‌کنم، چه از بچه‌های مسجد و دوستان و چه از فامیل و آشنایان، مخصوصا از پدر و مادر و برادر بزرگم و خواهر عزیزم و دیگر برادران.

دعا یادتان نرود!

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

رزمندگان اسلام نصرت عطا بفرما

به امید پیروزی رزمندگان

سعید کریمی
۷ بهمن ۱۳۶۴

(۱) سوره مبارکه فتح آیه ۱
ترجمه : ما برای تو پیروزی آشکاری فراهم ساختیم!

ولادت : ۱۳ آذر ۱۳۴۶
شهادت : ۲۴ بهمن ۱۳۶۴
عملیات : والفجر ۸ - فاو

مزار : قطعه ۵۳ ردیف ۱۱۷ شماره

۱۳۹۹/۱۱/۲۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: