نسخه چاپی

آخرین قیمت‌ در بازار طلا و ارز

عکس خبري -آخرين قيمت‌ در بازار طلا و ارز

هم‌اكنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یك میلیون و ۷۱ هزار تومان، قیمت سكه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۵ هزار و ۳۰۰ تومان است.


به گزارش نما، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۷۱ هزار تومان، قیمت دلار ۲۵ هزار و ۳۰۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان وقیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم یک میلیون و ۷۱ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۴۴۲ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

قیمت طلا و سکه طرح جدید در روز جاری نسبت به روزکاری قبل با کاهش همراه شده است؛ سکه طی روزهای گذشته از کانال ۱۲ میلیونی عقب نشینی کرده و به کانال ۱۱ میلیونی بازگشت؛ از جمله دلایل اصلی نوسان در بازار طلا و سکه تغییرات قیمتی در طلای جهانی و دلار است؛ قیمت ارز در بازار تهران تحت تأثیر خبرهای سیاسی است.

در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار ۲۵ هزار و ۳۰۰ تومان، قیمت یورو ۳۰ هزار و ۴۰۰ تومان و درهم امارات ۶ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شده است.

در صرافی‌های بانکی نیز قیمت‌ دلار و یورو نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است؛ برهمین اساس، قیمت فروش دلار ۲۴ هزار و ۷۱۶ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۴ هزار و ۲۲۶ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۲۹ هزار و ۳۷۳ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۸ هزار و ۷۹۱ تومان اعلام شده است.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

بروز رسانی: سه‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۱:۱۰

نوع


قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)


۲۴ هزار و ۷۱۶

قیمت دلار (بازار آزاد)


۲۵ هزار و ۳۰۰

قیمت یورو (صرافی بانکی)


۲۹ هزار و ۳۷۳

قیمت یورو (بازار آزاد)


۳۰ هزار و ۴۰۰

قیمت درهم


۶ هزار و ۹۰۰

قیمت پوند


۳۴ هزار

بروز رسانی: ‌سه‌شنبه ۱۲ اسفند ساعت ۱۱:۱۰

نوع


قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی


۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)


۱۰ میلیون و ۹۷۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی


۶ میلیون و ۳۰۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی


۴ میلیون

قیمت سکه گرمی


۲ میلیون و ۳۵۰ هزار

بروز رسانی: سه‌شنبه ۱۲ اسفند ساعت ۱۱:۱۰

نوع


قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار


یک میلیون و ۷۱ هزار

گرم طلای ۲۴ عیار


یک میلیون و ۴۴۲ هزار

مثقال طلا


۴ میلیون و ۶۴۰ هزار

انس طلا(دلار)


۱۷۲۱.۶
منبع: تسنیم

۱۳۹۹/۱۲/۱۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: