نسخه چاپی

امیر حاتمی: صهیونیست‌ها اگر غلط زیادی كنند، تل آویو و حیفا را با خاك یكسان می‌كنیم

عکس خبري -امير حاتمي: صهيونيست‌ها اگر غلط زيادي کنند، تل آويو و حيفا را با خاک يکسان مي‌کنيم

وزیر دفاع گفت: صهیونیست‌ها بدانند كه اگر غلط اضافه كنند با اشاره فرماندهی معظم كل قوا تل‌آویو و حیفا را با خاك یكسان می‌كنیم.


به گزارش نما، امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در سیزدهمین جشنواره حضرت علی اکبر(ع) جوان سرباز اظهار داشت: این جلسه، جلسه قدرت است و قدرت همان موضوعی است که اگر آن را در دنیای امروز که زورمندان در آن حاکمند و جز زبان قدرت نمی‌فهمند؛ کسی نداشته باشد به او زور می‌گویند.

وی افزود: خوشبختانه امروز جمهوری اسلامی ایران از همه ابعاد قدرت برای حفظ ثبات کشور برخوردار است و از وجوه برجسته قدرت نرم جمهوری اسلامی که مولفه‌های مختلفی دارد یک مورد، محور مقاومت است و دیگری قدرت منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران است که از میوه‌های شیرین آن گروه‌های مقاومت هستند.

وزیر دفاع تصریح کرد: البته از سر استیصال گاهی رژیم صهیونیستی ادعاهای بزرگتر از دهانش علیه جمهوری اسلامی ایران می‌کند و به زعم خودش آن را تهدید می‌کند در حالی که می‌داند و اگر هم نمی‌داند؛ بداند، اگر غلط زیادی کند تل آویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کنیم.

امیر حاتمی گفت: قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران ابعاد دیگری نیز دارد که یکی همین جلسه و نیروی انسانی ارزشمندی است که از شاخص‌های برآورود قدرت محسوب می‌شود.
منبع: تسنیم

۱۳۹۹/۱۲/۱۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: