نسخه چاپی

اصلاح طلبان روی كاندیدا مشخص تردید دارند

عکس خبري -اصلاح طلبان روي کانديدا مشخص ترديد دارند

نماینده پیشین مجلس معتقد است كه انتخابات 1400 رقابتی میان بین اعتدالیون و اصولگرایان است.


به گزارش نما، مهرداد لاهوتی، نماینده پیشین مجلس، در گفت و گو با برنا در خصوص وضعیت انتخابات برای سال 1400 گفت: زمان ثبت نام هست اما فضای کشور فضای خاموشی است، کشور باید وارد فضای انتخاباتی شود و اگر هم دنبال مشارکت مردم هستیم باید شرایطی فراهم کرد که مردم اطمینان داشته باشند همه جریان‌های سیاسی و همه افراد در انتخابات، حضور دارند.

او افزود: باید تشکل‌های سیاسی و احزاب پای کار بیایند و وقت بیشتری برای با نشاط‌تر کردن و شاداب کردن جامعه بگذارند. اینکه من در خانه خودم بنشینم و بگویم من از حسین، حسن و جعفر گله دارم به این صورت کار درست نمی‌شود باید مردم بدانند که رایشان مؤثر است و می‌توانند حضور پیدا کنند و انتخاب درست‌تری داشته باشند.

لاهوتی خاطرنشان کرد: باید صداوسیما، رسانه‌ها و وزارت کشور همه تلاش کنند. فضای کشور را فضای کامل انتخاباتی نمی‌بینم یعنی ساکت و آرام حالا هرکسی برای خودش یک تحلیل‌های پشت پرده‌ای دارد، ولی فضای کشور انتخاباتی نیست.

او در پاسخ به این سؤال که انتخابات ریاست جمهوری را چگونه پیش‌بینی می‌کنید و به کدام سمت می‌رویم، ادامه داد: تصور من این است که دور رقابت بین اعتدالیون و اصولگرایان است یعنی شاید یکی از دلایل که اصلاح‌طلبان وارد این داستان نشدند این بوده که فضا، فضایی است که رقابت بین اعتدالیون و اصولگرایان است حالا اصلاح‌طلبان اگر بخواهند حمایتی داشته باشند می‌توانند از یکی از کاندیداها حمایت داشته باشند ولی روی کاندیدا مشخص و شفاف تردید دارند.

۱۴۰۰/۱/۲۹


نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: