نسخه چاپی

پاكبانان ۷ منطقه جنوبی تهران واكسن كرونا دریافت نكرده‌اند

عکس خبري -پاکبانان ? منطقه جنوبي تهران واکسن کرونا دريافت نکرده‌اند

رئیس كمیسیون سلامت شورای شهر تهران با اشاره به اینكه ۷ منطقه جنوبی تهران هیچ واكسن كرونایی برای پاكبانان دریافت نكرده‌اند، گفت: بیش از ۵۵ هزار نفر در شهرداری در معرض ابتلای بیشتر به كرونا هستند.


به گزارش نما، زهرا صدراعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران، درباره موضوع واکسیناسیون در شهرداری تهران اظهار داشت: با توجه به محدودیت‌های واکسن کرونا و گستردگی جمعیت باید اولویت‌بندی‌هایی در این زمینه صورت گیرد و افرادی که در خط مقدم هستند در اولویت باشند.

وی با اشاره به اینکه عدالت اجتماعی هر چه بیشتر در این زمینه باید مورد توجه قرار گیرد گفت: بسیاری از نیروهای شهرداری در معرض آسیب و ابتلا به کرونا هستند.

این عضو شورای شهر تهران ادامه داد:‌۵۵ هزار نفر در شهرداری تهران در معرض بیشتر ابتلای به ویروس کووید ـ ۱۹ هستند و هر چند که واکسیناسیون پاکبانان و تطهیرکنندگان بهشت‌زهرا (س) مدتی است آغاز شده ولی مناطق جنوبی تهران هیچ واکسنی دریافت نکرده‌اند.

نوری با بیان اینکه منطقه‌های ۱۶، ۱۷، ۱۸، ۱۹، ۲۰، ۲۱ و ۲۲ هیچ و اکسن کرونایی به آنها تعلق نگرفته است گفت:‌شهرداری تهران باید ساز و کارهای لازم را در این زمینه اتخاذ کند و واکسیناسیون پاکبانان در این نقاط شهر نیز آغاز شود.

وی خاطرنشان کرد:‌بر اساس اعلام شهرداری تهران تا کنون فقط ۲۲۴۸ نفر در شهرداری واکسن دریافت کرده‌اند که جزو گروه‌های آسیب‌پذیر بوده‌اند.

این عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد:‌چگونگی واردات واکسن توسط شهرداری تهران باید در صحن شورا مورد بررسی قرار گیرد که این موضوع به دلایلی هنوز انجام نشده است و ساز و کارهای مناسب جهت تأمین بودجه برای آن نیز لحاظ شود.
منبع: فارس

۱۴۰۰/۲/۱۳


نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: